Jump to content


Šta se sluša ?


den!s

Recommended Posts

problem je upravo u toj ploci,i upravo s tim Lost Angeles-om,posto ih volem....upro si verovatno u najbolju stvar sa te ploce  :),a hteo bih tako i da ostane,za buduce..neki koncerti slicnog "remember" kalibra,imaju neki gorak ukus u ustima kod mene u zadnje vreme,jedva mogu da pustim ploce vise Sonny Rollins-a,ili Miroslav Vitous-a :evil: ..jos se smisljam :xmas

 

Mnogo razmišljaš :)

 

20141118_203752_HDR.jpg

Link to comment
Share on other sites

Malo se Å¡alim, meni je Nora super, Äak i otkada su je audiofili "prisvojili" i otkako je poÄela da glumi u filmovima. Dobra je ona, ima neÅ¡to viÅ¡e kod nje.

 

ÄŒini mi se da je Sondek pominjao Peter Beets-a, stvarno je odliÄan!

 

41C5RsTuJfL._SL500_AA280_.jpg

 

Peter Beets Trio - Live at the Concertgebouw Vol. 1 & 2 (slika je Vol.2 ali Vol.1 je ista samo druga boja...)

 

Izvrsna svirka. Čovek se ne iživljava nad instrumentom nego svira, i to dobro, kao i ostatak tria.

 

Posle toga još jedan koncertni snimak

 

51Je5FPWGLL._SL500_AA280_.jpg

 

Harry Manx - Live at the Glenn Gould Studio

 

Obožavam Manx-a. OdliÄna svirka i maksimalna opuÅ¡tencija u sviranju. Uživali oni svirajući, uživamo i mi sluÅ¡ajući, simple as that.

Link to comment
Share on other sites

post-10102-0-85062300-1416763664_thumb.j

 

Dr. Lonnie Smith - The Turbanator

 

Nisam slušao ovaj album odavno. Danas, posle još jedne bruke Liverpool FC, trebalo mi je nešto da me smiri. Uspeo sam.

Nikstev, daj neku reÄ podrÅ¡ke, trebaće mi da se pripremim za sutraÅ¡nju torturu od strane kolega kad me saÄekaju i pokažu tabelu :plakanje :plakanje .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...