Jump to content


Šta se sluša ?


den!s

Recommended Posts

Mark Hollis - Mark Hollis (1998) 

 

post-9577-0-61416100-1415702171_thumb.jp

 

Mark Hollis, sedam godina nakon poslednjeg, tihog i briljantnog, Talk Talk albuma (Laughing Stock), snima joÅ¡ ekstremniji nastavak. Briljantno, takoÄ‘e. 

Posle toga nismo Äuli niÅ¡ta od Marka. Povukao se u roditeljstvo. 

 

Na žalost, do Polydor-ovog izdanja na vinilu je vrlo teÅ¡ko doći. S aktuelnim Ba Da Bing reizdanjem, posle ovog iskustva, kao i ovog komentara s Discogs-a: Do not buy this issue on Ba Da Bing, mine was the noisiest pressing that I have ever heard..., ne vredi eksperimentisati. Taj "noisy" Ba Da Bing se, dakle, usudio da izda možda i najtiÅ¡u i najmirniju pop ploÄu ikad snimljenu. 

Link to comment
Share on other sites

Stric,dinamika je ochaj kod ovog Mrachnovog pevaleca - shes.

Kod mene po ko zna koji put

 

Anja Lechner & Vassilis Tsabropoulos - Chants, Hymns and Dances - G.I. Gurdjieff

 

rZY1G2k.png

 

Odlican album,sve sami hitovi.

 

Drugar Zustroy je u drugoj temi trazio preporuku da zavoli klasicnu muziku,pa eto da ja ovde dam svoj doprinos.Nije bas veselo,veselo,cingili,cangili,ali nije ni traumatik,shizofrenik.Taman.

Link to comment
Share on other sites

Colosseum Live (1971) 

 

attachicon.gifDsc_0172.jpg

 

Potsetimo Paju959 zaÅ¡to se mora otići na svirku u BudimpeÅ¡ti 23. novembra: 

 

col.jpg

 

 

problem je upravo u toj ploci,i upravo s tim Lost Angeles-om,posto ih volem....upro si verovatno u najbolju stvar sa te ploce  :),a hteo bih tako i da ostane,za buduce..neki koncerti slicnog "remember" kalibra,imaju neki gorak ukus u ustima kod mene u zadnje vreme,jedva mogu da pustim ploce vise Sonny Rollins-a,ili Miroslav Vitous-a :evil: ..jos se smisljam :xmas

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...