Jump to content


Šta se sluša ?


den!s

Recommended Posts

Sigurno ste znali da se Rolling Stone može pronaći u srpskim trafikama i na hrvatskom jeziku. Ja nisam. Do danas. 

Uz blok posvećen vinil revajvlu (Äak i kratki intervju s Kuzmom!) i joÅ¡ poneÅ¡to interesantno, kažu tamo (martovski broj), 30 je godina The Smiths-ima. 

 

post-9577-0-46820100-1398275689_thumb.jp

Link to comment
Share on other sites

Hvala za info, probacu da nadjem kanal snabdevanja. Kako cenis kvalitet tekstova, ako se moze izvuci nekakav zakljucak na osnovu jednog broja?

 

Samo sam stigao da ga prelistam. 

Deluje kao da će potroÅ¡iti neko vreme (nekoliko interesantnih tema i obećavajućih tekstova/intervjua), ali da ću da se kunem u njega, sigurno neću. Javiću ako se prijatno iznenadim. 

Link to comment
Share on other sites

Sigurno ste znali da se Rolling Stone može pronaći u srpskim trafikama i na hrvatskom jeziku. Ja nisam. Do danas. 

Uz blok posvećen vinil revajvlu (Äak i kratki intervju s Kuzmom!) i joÅ¡ poneÅ¡to interesantno, kažu tamo (martovski broj), 30 je godina The Smiths-ima. 

 

attachicon.gifDSC_0243.jpg

znali smo. :)  doduÅ¡e, samo smo prelistavali.

Link to comment
Share on other sites

Nakon Å¡to ga presluÅ¡ah, prosto ne znam Å¡ta da mislim... 

Da nisu Pixies u pitanju, rekao bih da band obećava. Ovako, ...  Nekako mi je tužno. 

 

Nije Kim dzabe otisla :)

Ovaj album ce u buducnosti da se koristi kao reklama protiv povratnickih albuma.

 

Kod mene se slusa...

 

v-a-only-lovers-left-alive-2lp-088629-83

 

 

Odlican soundtrack jos boljeg filma.

Link to comment
Share on other sites

Sigurno ste znali da se Rolling Stone može pronaći u srpskim trafikama i na hrvatskom jeziku. Ja nisam. Do danas.

 

Da opet ne bude "nisam znao", samo da ti javim da se jutros (u mojoj selendri) pojavio aprilski (travanj-nj-nj-ski) broj hrvatskog izdanja Rolling Stone-a.

 

20140418_143448148_rolling-stone-hrvatsk

 

Interesantniji tekstovi su o 40 godina od osnivanja Ramones-a, Laibach i mojih omiljenih Atheist Rap...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...