Jump to content


Šta se sluša ?


den!s

Recommended Posts

Probao ja pre mesec, dva. Vrlo sliÄan utisak imam, mada sam sluÅ¡ao samo jednom. Stoji u plejlisti od tad i nisam ga pustio ponovo...

x1...

ove njegove solo projekte izbegavam u zadnje vreme..vec na Paris/London mi je bio vec nekako bez "vatre"...svaki koncert mu snimaju BTW,samo je pitanje,kad ce izbaciti sta na trziste,da bi se zadovoljili zahtevi trzista/korisnika...

steta...

fan klub se nada da ce tu biti i neceg redovnog u buducnosti... :blah

Link to comment
Share on other sites

51ExxWMhG9L._SL500_AA300_.jpg

Uz kišicu.

Samo tako Trotere. Ja se ceo vikend otrovah Petrom Magnoni. A bogami je i komÅ¡iluk uživao u kontrabasu. Na 15" to se Äuje joÅ¡ dva sprata ispod i iznad.

Obojica pravo u "prodavnicu" za Jen Chapin - reVisions: Songs of Stevie Wonder, logiÄan nastavak (uz kontrabas dotat i sax) :listen

post-16537-0-03414100-1326222066_thumb.j

Link to comment
Share on other sites

Keith Jarrett - Rio (2x, ECM, 2011)

post-9577-0-21806400-1325984826_thumb.jp

Snimak koncerta u Rio-u od pre nekoliko meseci ekspresno izdat na Å¡arenom ECM omotu je momentalno pokupio sve zvezdice kritike. U rivjuima se "prizivaju" i Keln i Lozana i japanski koncerti, sve iz sedamdesetih.

Ja (zaljubljen u sve navedene albume-asocijacije) sam, naprotiv, proveo priliÄno dosadnih 90 minuta presluÅ¡avajući ga. ÄŒak i sam drugi disk (mnogo ispunjeniji groove-om od prvog) zvuÄi kao neubedljiva obrada Jarretta iz improvizatorske faze 70tih.

Probao još neko?

Veliko razoÄarenje...Sad mi se Äak i ne sluÅ¡aju njegova remek-dela....

Link to comment
Share on other sites

Meni El Camino sigurno ulazi u najbolje albume 2011. Pored tog, evo još nekoliko koji mi padoše na pamet i koji su me oduševili, nebitan redosled

Ray Manzarek & Roy Rogers - Translucent Blues

Seasick Steve - You can't teach an old dog new tricks

Dub Colossus - Addis through the looking glass

Tom Waits - Bad as me

Sharon Jones and the Dap Kings - Soul Time

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...