Jump to content


Šta se sluša ?


den!s

Recommended Posts

U mojoj se tada trošio Tom Jones :D :

DramatiÄno ste kasnili (pretpostavljam da si bio mali. a da ti matori nisu bili baÅ¡ "trendi" :lol: ). Negde '65-'66, kada se pojavila "Dilajla", svaka emisija "veÄernja revija želja" na novosadskom radiju je poÄinjala sa njom. Zamrzeo sam je za dugi niz godina, a sada mi nije mrsko da je Äujem ponekad.

Link to comment
Share on other sites

DramatiÄno ste kasnili (pretpostavljam da si bio mali. a da ti matori nisu bili baÅ¡ "trendi" :lol: ). Negde '65-'66, kada se pojavila "Dilajla", svaka emisija "veÄernja revija želja" na novosadskom radiju je poÄinjala sa njom. Zamrzeo sam je za dugi niz godina, a sada mi nije mrsko da je Äujem ponekad.

Bili su skroz suprotno od trendi ali, ipak su preÅ¡li trnovit put od gusala do Toma Jones-a. Zaslužni su za rupe u mojem muziÄkom obrazovanju :) Tek sredinom sedamdesetih sam poÄeo da ih popunjavam i to Äinim do danas.

P.S. VeÄernja revija želja... stari RR NiÅ¡ lampaÅ¡ki radio (to se kasnije prepravilo u gitarsko pojaÄalo), u mono tehnici naravno, pucketanje vatre u kaljevoj peći, deÄija radost za doruÄak i miris dunja sa ormana - to je moje detinjstvo :D Svira fino ovaj Blumfild, polako... Gitara i Hammond - nostalgija.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...