Jump to content


Šta se sluša ?


den!s

Recommended Posts

Offtopic:

aBsolut respekt za Skorpiona!

Moj naklon! :cheers

Malo popa:

Blondie - Parallel Lines (1978) [RTV Ljubljana LL-0520]

parallellines.jpg

Offtopic: Inace, zvuk ovog "zlatnog" RTV Ljubljana/Jugotona je prilicno "flat" i zaostaje za CD, a narocito MFSL verzijom - Problematican pressing ili jednostavno, losh master?

Link to comment
Share on other sites

Taj prvi D. Gray i Avtomobili (Dugo toplo ljeto) su jedine domaće ploÄe puÅ¡tene u ovoj godini... i meni izuzetno važne.

Usput, ZBrujićeva ploÄa deluje savrÅ¡eno oÄuvano (mislim na omot)... Meni su oba omota pomenutih albuma u slabijem stanju, recimo ex-, ali proÄ‘e me ta 'žal' za boljim omotima Äim se ploÄe zavrte i muzika krene.

Link to comment
Share on other sites

Massimo Savić je nekad davno, pre nego je poÄeo neobuzdano i besmisleno da se krevelji parodirajući quasi-all-time ex-yu hitove, imao vrlo interesantnu ploÄu.

Produkcija - so 80's.

Omot - vrlo interesantan.

Parodira on sam sebe - pitaj Draganu Šarić.

Btw, ovo je zakon:

u_skri22.jpg

A prvi album Å kripca sam poklonio Miku Kolinsu. JoÅ¡ uvek oÄekujem neku obradu :)

Link to comment
Share on other sites

Gde se njih seti? :thumbsup2

Sećam se te ploÄe. Imali su, valjda, joÅ¡ dve (loÅ¡ije).

Beše, pobedili u Subotici ili tako nešto.

Tri albuma pre Velikih sranja.

Ovaj je drugi (1985). Prvi i treći nemam, nisam imao priliku da ih presluÅ¡am. Prvi je objavljen za ''Dokumentarnu'' (mislim da su pre objavljivanja tog albuma pobedili na subotiÄkom festivalu) ali neÅ¡to se ne sećam da sam ga video negde u ponudi. Treći se povremeno pojavi na Limundu etc. Nisu u vrhu spiska želja ali nabaviću ih... vredi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...