Jump to content


Šta se sluša ?


den!s

Recommended Posts

42 minutes ago, Father said:

Evo na prvu jedan baš umirujuće dinamičan.

https://tidal.com/browse/album/77621374

 

MC00NTYxLmpwZWc.jpeg

 

Nedavno sam preslusavao Manu diskografiju, i bas ovaj album locirao kao onaj kom cu se vracati (u odnosu na druge, ipak nesto specificnije, teze...). A trazeci upravo umirujuce ali dinamicne izvedbe (naravno, sistema radi, steta ne staviti ga pred takav izazov, kada vec moze da podrzi ;) ).

Tnx, kao i za sve ostale predloge, jedva cekam da u miru sve poslusam! :thumbsup2

Uz casicu ili flasicu, neje bitno... :cheers

Link to comment
Share on other sites

40 minuta ranije, Dražo said:

A trazeci upravo umirujuce ali dinamicne izvedbe (naravno, sistema radi, steta ne staviti ga pred takav izazov, kada vec moze da podrzi ;) ).

Hajde ipak nešto što je meni ostavilo odličan utisak, a malkice izlazi iz tog umirujućeg, ali stimuliše onaj dinamički deo izvedbe. Možda ipak kada se malo stavi prst na čelo, sama interpretacija je umirujuće lagana, ali je dinamika izvanredno neposredna i direktna da se dobija baš osećaj neposrednog prisustva.

https://tidal.com/browse/album/175754495

T06 Mashup ..... nije za slabo srce i loše sisteme :D

GUEST_66ed9512-fa4b-400d-aef6-25aa40d324

Link to comment
Share on other sites

http://open.qobuz.com/album/xqklu6f7a6f8b
 

u istrazivanju solo projekata clanova Snarky Puppy, topla preporuka za Mark Lettieri, jednog od gitarista benda.

video:

Verujem da ljubitelji Snarky Puppy znaju da dolaze u BG 3.7.2022.

karte:

https://new.tickets.rs/event/snarky_puppy_1766
 

*nadam se da ne krsim neko pravilo foruma. Ukoliko je tako- izvinjenje i molim uklonite sadrzaj.

Link to comment
Share on other sites

On 6/1/2022 at 8:32 PM, Narog said:

Eric Burdon declares War.e9ede115189eabafb7fa7acd083dabc7.jpgd8b0e9226fd93d8a29fc6a4c2dbbd37c.jpg

Poslano sa mog Redmi Note 7 koristeći Tapatalk
 

Kafa, dorucak i dve sljive, basta, radionica i mehanizmi, kafana celo popodne i zanatska piva, predvece kafa, pa sljiva opet (uz Dorblu sir, masline Kalamata, domaci paradajz, bruskete i zdravomasnu slaninu).... Uz Eric Burdon declares WAR, i posle Deuce soundtrack ....

16541978225764860974707234033202.jpg

Link to comment
Share on other sites

On 3.5.2022. at 20:30, Iron man said:

image.thumb.png.b348c611982781f4a2f8ed923f4647b6.png

Malo osveženje za uši. Zvuk velikog jazz  banda.

Bogami i izazov za sistem. (lako mi je da ga testiram sa TBM i sličnim minimalističkim sastavima, Diana, Tejlor, Forcione... Ajde ga majci otsviraj big band ili simfonijski orkestar)

Muzički i zanatski odličan zaista, hvala na ovoj preporuci.

Meni bi, kada bih izvoljevao, prijalo malo više ambijenta da ne budu svi instrumenti nekako jednako iznivelisani, kao da svaki ima svoj mikrofon i paravan okolo, pa iz rasporeda levo/desno ne doživljavam dovoljno poniranja po dubini i redove u kojima sede muzičari... Msm, ima reverba prostorije, ali je samo prisutan u odjecima i ne definiše jasnu poziciju instrumenata po dubini, kao da ga je hvatao poseban mic negde iznad u sali.

Dinamički je izuzetan i tonalno pecizan i osim ove "snimateljske" zamerke baš je pitak i muzikalan.

Link to comment
Share on other sites

13 sati ranije, nickname said:

Pravila ili ne, računaj da sam ti ja zahvalan.

On-Topic:
image.png.3c475a6e1ab09137726e4258762e3c96.png

Uzivaj, bicu u Fun pitu pa se javi nekako. Dolazim iz Nemacke na dan zbog svirke, a imam kartu za Oktobar da ih vidim u Hannover-u :-)

Vrede da se potegne put, no doubt.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...