Jump to content


Šta se sluša ?


den!s

Recommended Posts

hmmm...odgledaj ovo:
kreni negde od cca 54:00.....pa do 1:09:00 negde...najbrutalniji koncert na kojem sam bio je upravo Molvaer iz perioda "Khmer"/"Solid ether",ovaj segment sto sam naznacio,je samo jedna kratka deonica toga sta su radili ovde sa grupom pre jedno 15-16 godina,preko celog koncerta...kasnili su sat vremena,jer su tonci radili da tehniku doteraju u tancine....uspeli su,do te mere,da je to neverovatno,to je toliko profesinalno bilo uradjeno (razglas) da se raspametis,glasno a cisto,sa toliko energije,da sam ja zagledavao u krov dvorane,jel jos na mestu...
"play it loud "
B)
NPM je zaista vrhunski muzicar i narocito mi se dopao taj njegov koncept u kombinaciji sa elektronikom.
Khmer/Solid Ether su neverovatni albumi.

Dodao bih samo da poslusate i radove Eivind Aarset-a, gitarista, semplovi koji prati Molvaer-a na turnejama



Sent from my SM-A530F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

On 25.3.2022. at 21:27, Spachek said:

NPM je zaista vrhunski muzicar i narocito mi se dopao taj njegov koncept u kombinaciji sa elektronikom.
Khmer/Solid Ether su neverovatni albumi.

Dodao bih samo da poslusate i radove Eivind Aarset-a, gitarista, semplovi koji prati Molvaer-a na turnejama
 

 


Sent from my SM-A530F using Tapatalk
 

 

ma imao sam prilike Aarset-a vise puta videti uzivo (NPM,Mari Boine,B.Wesseltoft,Jazzland Records "festivali")....on je Electronique Noire u bukvalnom smislu...:wub:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...