Jump to content


Šta se sluša ?


den!s

Recommended Posts

Isto mišljenje imam, i nije ovaj remaster uopšte loš jer je dinamika u potpunosti očuvana u odnosu na originalno izdanje, a nekoliko kritičnih pikova se lako poprave u nekom audio editoru, i više su u vezi sa uvek problematičnim instrumentom za reprodukciju - vibrafonom.

Link to comment
Share on other sites

:thumbsup2

Kakva kompilacija. Nema bukvalno nijedne numere koja nije vrhunska.

I jedna bitna napomena - Schiller sam nije izdao bukvalno nijednu oficijelnu kompilaciju / Best Of za 23 godine zvanicne karijere. Sve koje postoje su radili nezavisni izdavaci po licenci. Jedine njegove "kompilacije" su live albumi. Covek ima nepresusnu inspiraciju - savrseno dovoljni su mu albumi.

Link to comment
Share on other sites

8 minuta ranije, Delija said:

Dominiramo! :D

 

:cheers

Nisam ti pricao, a mozda i jesam. Ko ce svega da se seti, pored ovog HI FI.

Bio sam na utakmici Zvezda-Zvezda.Povodom 10 godina osvajanja.2001. Extra je bilo. 

50 000 ljudi(min) bilo na R. Miticu.

Link to comment
Share on other sites

Preporuka za ovog pjevača i gitarista.Najpoznatija njegova stvar je Rainy night in Georgia.Svi su je obrađivali.Prva 3 LP za Monument records,Gitarist soul,funky,jazzy ima i elemenata country,Snimani u Neshvilu i Memphis Tennessee.File0469.jpgFile0472.jpgFront.jpgBack.jpg

Poslano sa mog Redmi Note 7 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...