Jump to content


Šta se sluša ?


den!s

Recommended Posts

1 hour ago, džonibigud said:

Da, tako je. Vremenom se prevaziđe Blow Up. Prijatno je za slušanje to sigurno ali ima mnogo kvalitetnijeg muzičkog materijala. Evo na ovoj i prethodnoj  stranici su odlični Narogovi predlozi. Svaki je poseban, treba to poslušati obavezno:listen

Hvala na sugestiji, moja je sreca sto sam ja u "ovom tomu knjiga" (iliti hifi&muzici) do sada "procitao" sadrzaj, uvodnik i tek par strana, tako da je velika mogucnost, i velika znatizelja za otkrivanjem novog! :)

Link to comment
Share on other sites

Evo danas sam baš preslušavao Britanski folk, Jazz,i sl kombinacije.Vežite se polećemo..Steeleye Span.Eto treći album.Muzikalni rana muzika srednjeg vijeka,irski folk,rocka.latinski.Melodični plesni,zabavni... Obavezno poslušajte..Bit će vam otkriće..R-902224-1514915826-2274.jpeg.jpg

Poslano sa mog Redmi Note 7 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

, Škotski folk rock, Incredible string band.Dosta za danas ,dao sam vam i previše domaće zadaće.Postaću pravi smor.Hvala na pažnji i izdvojenom vremenu.L.p,,:-) Pozdrav svima dobrim ljudima.Budite znatiželjni. ,,,61nubZ2R8SL._SY400_.jpgHangmansBeautifulDaughter.jpg

Poslano sa mog Redmi Note 7 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Vinil pa to je uživancija, Dobar gramafon, pojačala, zvučnici.I čaša vina, bijeloga... Isključuješ komp,mob, slušati pažljivo.Jedva čekaš da završi a strana.Da okreneš ploče b strana.To je doživljaj zahtjeva pažnju, strpljenja i pažljivo proučavaš omot.Nema toga više danas je sve površno i brzinski.Milion mp3 ica a nigdje muzike.A sve je plitko i površnost.Možda griješim,bit će d sam ostario.. Muzika me čini sretnim,puno sam zanimljivih ljudi upoznao, ljubavi.To ti je k'o virus zaraza,stalno istraživanja.Ploče ko ima treba ih čuvati kao knjigu,slike,...I danas istražujemo muziku Južne Amerike.Brazil, Argentina,,Bit ćete uskoro informirani..Imam toga..

Poslano sa mog Redmi Note 7 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Jeste, bio je koncert u Beogradu negde 2013. Tih dana sam bio na putu i znam da mi je laknulo kad su se datumi preklopili jer inače ne bih mogao da prisustvujem tim post post turnejama karijera i aktera za koje ne znam u kolikoj meri sviraju za lebac i koliko bi malobrojna bila publika.

Link to comment
Share on other sites

bilo je puno, možda čak i krcato ali si u pravu oko te konstatacije, ne računajući one najveće tipa dylan ili cohen, ima mnogo razočaravajućih kambekova pod stare dane. ovaj sam napustio na pola, morriseya posle 5 pesama itd itd. nije neka mudrost ali neke stvari treba gledati u svoje vreme...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...