Jump to content


Šta se sluša ?


den!s

Recommended Posts

Sjajan pijanista.Toliko jak utisak je ostavio na koncertu u Kolarcu,da sam potpuno zaboravio koncert P.Barber koji se desio neposredno pre njega.Kao sto se desi da zaboravis neku osrednju predgrupu nekom velikom bendu.Imao je tada 25-26g

Strašno dobro "vozi". Na nekim albumima je kontrabas snimljen kao da je neko gurnuo mikrofon u njega, no to je audiofil u meni koji iznosi tu primedbu i to ne umanjuje "muziku" koju njegov trio izvodi. 

 

 

U nekoj reportaži, ako se dobro sećam je spomenuto da je on dosta kasno počeo svirati klavir, sa 20 i kojom godinom... Pre toga je bio dobar košarkaš ali se povredio (mislim da je skočni zglob u pitanju ali nisam siguran) i zbog povrede nije mogao da nastavi da se bavi košarkom, pa je bukvalno iz dosade počeo svirati klavir i jako brzo učio i bukvalno posle par godina se počelo pisati o njemu kao sledećoj dobroj stvari u džezu...

 

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Preporuka za vrhunski muzicki uzitak u svakom smislu.Nakon puno vremena izvucen iz arhive i preslusan album. Biseri iz proslosti koji nikad ne gube sjaj.Zbog ovakvih albuma uvijek zavidim ljudima sa vrhunskim sistemima

381681865644.thumb.jpg.3117471adf9fbcc56ff374315fbd0db4.jpg

 

Hvala, baš dobro, i na sluškama vrhunski zvuči, posebno Room to Move, fantastično! 

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

On 1/12/2020 at 7:11 PM, Klops said:

Preporuka za vrhunski muzicki uzitak u svakom smislu.Nakon puno vremena izvucen iz arhive i preslusan album.

Biseri iz proslosti koji nikad ne gube sjaj.Zbog ovakvih albuma uvijek zavidim ljudima sa vrhunskim sistemima :)

381681865644.jpg

Uh, pa ovo se čak i kod mene čuje fenomenalno :) Odličan album, hvala na preporuci.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...