Jump to content


Šta se sluša ?


den!s

Recommended Posts

Viktoria Tolstoy - White Russian.

Mnogo volim ovaj album! :thumbsup2

Izdanje 1997, snimano u Štokholmu, Blue Note produkcija, a muzičari na njemu Esbjorn Svensson, Dan Berglund i Magnus Ostrom!

Treba čuti bonus pesmu My Funny Valentine snimljenu na Umea Jazz Festivalu ’96. godine!

 

R-661665-1327335626.jpeg.jpg

Link to comment
Share on other sites

Drago mi je da ti se dopalo. :) Meni  ova tema jedna od najkorisnijih na vascelom internetu, jer se cesto upitam: ''Kako mi je ovo promaklo?'', ... i sto je najbolje, bude mi drago. :)

Da ne tupim previse, evo jos jedan sjajan albumic koji mi se ''vrti'' danima. Album je iz 2005.

Ferenc Snétberger acoustic guitar
Arild Andersen double bass, electronics
Paolo Vinaccia drums, percussion, electronics

2isa62p.jpg

Link to comment
Share on other sites

On 1/16/2015 at 0:42, Deki VS said:

Ferenc Snétberger - Nomad :listen

 

post-16537-0-41251800-1421365321_thumb.j

Kasniš...;)

2 sati ranije, ZoranR said:

Drago mi je da ti se dopalo. :) Meni  ova tema jedna od najkorisnijih na vascelom internetu, jer se cesto upitam: ''Kako mi je ovo promaklo?'', ... i sto je najbolje, bude mi drago. :)

Da ne tupim previse, evo jos jedan sjajan albumic koji mi se ''vrti'' danima. Album je iz 2005.

Ferenc Snétberger acoustic guitar
Arild Andersen double bass, electronics
Paolo Vinaccia drums, percussion, electronics

2isa62p.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Juče poslušam Miroslav Vitouš-Magical sheperd  koji me je nestvarno nervirao pa sam ga stavio u oglas.Probao sam bar 5 puta i nikad mi nije legao i pored sjajne ekipe Herbie Hanckock,Jack de Johnete...izluđivalo me to pevanje Onike valjda.Vau, al mi je sad legao sinoć,povlačim je iz prodaje ploču naravno i gledacu da kupim još nešto iz tog perioda,ima jedan sa John Mclaughlin-om.Lud fjužn skroz sa svemircima,opasno prženje na bass-u,poslusajte...možda nekom legne pre petog puta.

download.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...