Jump to content


Šta se sluša ?


den!s

Recommended Posts

d9ae75035bf9444dc4435422f6e00191.jpg.428

Polymyth - Steliograph

Trip Hop albumčić iz 2008, nije loš, može da prođe na ovu ladovinu. Ne verujem da ću ga poslušati više od 5 puta ali ajde de, ko zna.
Nego, prvi put sam se susreo sa .tak fajlovima. Srećom, foobar ima plugin za tak pa reprodukuje bez problema. Koliko vidim, još jedan od lossless formata...

Link to comment
Share on other sites

On ‎6‎.‎1‎.‎2017‎. at 12:05, 53ch said:

Al_di_Meola_Orange_and_blue.jpg

Izvanredan album,sa tri fantastična bubnjara Peter Erskine, Manu Kache i Steve Gadd-om.Izvanredno usnimljen pa je prava audiofilska poslastica za prikazati sta hifi sistem može.Zahvaljujem na podsećanju,pao mi je priznajem malo u zaborav.Obzirom da imam prinovu u sistemu baš je prijao danas.Čak i žena izdržala bez pobune na dosta glasnom nivou.

Link to comment
Share on other sites

21 sati ranije, sondek said:

Izvanredan album,sa tri fantastična bubnjara Peter Erskine, Manu Kache i Steve Gadd-om.Izvanredno usnimljen pa je prava audiofilska poslastica za prikazati sta hifi sistem može.Zahvaljujem na podsećanju,pao mi je priznajem malo u zaborav.Obzirom da imam prinovu u sistemu baš je prijao danas.Čak i žena izdržala bez pobune na dosta glasnom nivou.

Meolu obožavam,slušanje njegovih albuma me uvijek oraspoloži i tjera na ponovno slušanje,tako da kad krenem s njime obično se taj album koji slušam vrti cijeli dan.

Moja žena voli Meolu,pogotovo u kombinaciji Meola,Lucia,McLaughlin,ti albumi su joj omiljeni.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...