Jump to content


Šta se sluša ?


den!s

Recommended Posts

Banovan je zbog neslaganja sa bolnim reformama, i što je gledao samo korist i radio u ličnom interesu.Takav nam zaista nije potreban, i to sada kada smo postali jedna od najbogatijih zemalja Evrope, a bili smo na dnu.Smetao nam je jak Kaiser, i lično preuzimam odgovornost za sve idiotluke koje je uradio. krle_keks_zps5bl2qyba.png

Link to comment
Share on other sites

On 7/13/2016 at 20:07, perodeformero said:

Objektivno, ko u "naše" vreme nije u 5. osnovne slušao "Sweet Fanny Adams" i " Desolation Boulevard", ostao je uskraćen za rođendanske pozive kod devojčica. :P

Slusao? Ja svir‚o s njima :)

Link to comment
Share on other sites

Bož sačuvaj Jah sakloni! Nije mreo, nego ja imam klonirani dnk sa neke pohabane pločetine. Ali, da poentiram sad u stilu A. Vulina: vazna je muzika a ne format, pa makar se neki i ne slagali sa tim, sta da vam radim, sad sam u poziciji da mogu da palamudim a kad ne budem niko me se nece ni secati tako da sam sa te strane bezbedan.

Link to comment
Share on other sites

On 7/15/2016 at 13:50, ras said:

 

Ima ih još koji su sa njima svirali, ali samo je Mrmot pevao sa ovima!

Imam i savremenika:)

Poslušajte najstariju pesmu na svetu

Huritska himna br. 6 nosi epitet najstarije zapisane muzičke kompozicije. Napisana na glinenim pločicama, ova pesma komponovana je pre 3,400 godina. Pločice su iskopane u drevnom sirijskom gradu Ugaritu (današnji Ras Šamra) a dešifrovala ih je profesorka Anne Draffkorn Kilmer.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...