Jump to content


Šta se sluša ?


den!s

Recommended Posts

Zagubili ti se visoki između dva magneta AT440.

AT440 ne krade visoke, mora da si to pomeÅ¡ao sa nekom drugom zvuÄnicom. :cool:

@Froggy, imam USA izdanje, a imao sam i domaće.Jeste "tamnije" ali nije tako drastiÄno kako bi se zakljuÄilo iz tvog posta.Izgleda da su se potrudili oko CD izdanja.

Link to comment
Share on other sites

Rumors ima sjajan zvuk i sa domaceg LP-a,ni p'janom mi nebi palo napamet da to slusam na CD-u.Ujedno zahvaljujem na predlogu za veceras.

Moj doprinos temi,zahvaljujuci pozrtvovanosti Scepe danas preslusan propust sa audioberze:bacanje

DEFUNKT IN AMERICA ,

solidno sacuvan(uz malo ciscenja) original Vinil za 500 dindzosa!

Link to comment
Share on other sites

Moram da dopunim prethodnu poruku :grin: . Lee Scratch Perry i ekipa su gruvali a ja sam gledao prvo poluvreme utakmice Man Utd - Tottenham sa iskljucenim tonom tv-a. Nevidjen dozivljaj!!!! Imam obicaj da slusam muziku i gledam tv (uzivo, realni dogadjaji, bez tona). Probajte, dogadjaju se mala chuda.

Vule i Box, kao poznavaoci fudbala, cenim da ce deliti moje misljenje da je ovo VRHUNSKI fudbal.

Link to comment
Share on other sites

Moram da dopunim prethodnu poruku :grin: . Lee Scratch Perry i ekipa su gruvali a ja sam gledao prvo poluvreme utakmice Man Utd - Tottenham sa iskljucenim tonom tv-a. Nevidjen dozivljaj!!!! Imam obicaj da slusam muziku i gledam tv (uzivo, realni dogadjaji, bez tona). Probajte, dogadjaju se mala chuda.

Vule i Box, kao poznavaoci fudbala, cenim da ce deliti moje misljenje da je ovo VRHUNSKI fudbal.

Ja sam bogami morao da ukljuÄim ton da bih Äuo objaÅ¡njenje komentatora vezano za drugi gol ManÄestera, zanimljive su bile i izjave posle utakmice..

Link to comment
Share on other sites

Ja sam bogami morao da ukljuÄim ton da bih Äuo objaÅ¡njenje komentatora vezano za drugi gol ManÄestera, zanimljive su bile i izjave posle utakmice..

Nisam video :plakanje . Odem posle prvog poluvremena kod komsije. Nesto bolesljiv, pa da mu pravim drustvo :screwy . On, ne ja.

Gledali smo Milan - Juventus :plakanje:plakanje:plakanje . Sad se i ja osecam kao da mi nije dobro.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...