Jump to content


Šta se sluša ?


den!s

Recommended Posts

Cold Sun - ''Night Shadows''.

Da se moglo Äuti ’69-te, kada su pesme nastale, a ne ’89 – te, kada je album izdat, ovaj teksaÅ¡ki acid rock band ostavio bi mnogo dubljeg traga.

Kao ''The 13th Floor Elevetors'', ''Golden Dawn'', ''The Lost and Found''... samo joÅ¡ bolje. Zato ga i preporuÄujem :oops: .

It's not everybody's cup of tea. Ipak, probajte :cheers . (Eh, imam ga u mp3)

post-4934-128511079266_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Brian Eno & Daniel Lanois

..apsolutno mi je jasno sta su njih dvojica uradili sa U2 :oops: ,neke njihove radove obozavam,neke ne..neki dan sam utopio "Shine" od Lanois-a sto sam kupio na nevidjeno posto je bio za bagatelne pare..kako doslo,tako oslo,na svu srecu....ahtung,trabanti,berlin a la Bono nisu po mom cefu :oops:

:cheers

Link to comment
Share on other sites

..apsolutno mi je jasno sta su njih dvojica uradili sa U2 :oops: ,neke njihove radove obozavam,neke ne..neki dan sam utopio "Shine" od Lanois-a sto sam kupio na nevidjeno posto je bio za bagatelne pare..kako doslo,tako oslo,na svu srecu....ahtung,trabanti,berlin a la Bono nisu po mom cefu :oops:

:cheers

...a istog dana, kad sam kupio "Achtung Baby", kupio sam i:

339d7a408e21613ed115a61ff7a4c113o.jpg

guns_n_roses_use_your_illusion_1_a.jpg

guns_n_roses_use_your_illusion_2_a.jpg

Prince+Diamonds.jpg

screamadelica.jpg

Ode plata dok si rek'o "kex"...

Link to comment
Share on other sites

Na ovim stranicama sam otkrio, meni do tad nepoznatog, Milt-a Jackson-a i njegov album Sunflower.Mnogo mi se svideo.PreporuÄili ste mi joÅ¡ nekoliko njegovih albuma.Obećao sam neku vrstu izveÅ¡taja.

Po jedno solidno slušanje su dobili:

-Milt Jackson – Night Mist (1980)

-Milt Jackson – Soul Route (1983)

-Milt Jackson, Joe Pass, Ray Brown - The Big 3

-Milt Jackson, Wes Montgomery - Bags Meets Wes!

Po treći put se "vrti"

miltjacksoninvitation.jpg

Invitation(1962) ima onu meÅ¡avinu smirenosti i snage, zaÄinjenu suptilnim "odlaženjem u nepoznato" na pravim mestima, koja mi se svidela na Sunfloweru.

Ovi ostali će morati da se potrude da zasluže drugu šansu, ali, neću biti mnogo strog.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...