Jump to content


Šta se sluša ?


den!s

Recommended Posts

Dante Bucci - Reminiscence

7797359.jpg

Najzad sam pronašao flac, bila je to duga i bespoštedna borba...

Ovo je super. Hvala za preporuku. :cheers

Samo ... (a, malo me i sramota da to kažem) meni je trebalo doslovno 20 sekundi da naruÄim flaNk iz prodavnice, a posle sam Äekao "celih" 10 minuta da to stigne na kućnu adresu. :):lol: Žao mi je Å¡to si ti morao da se muÄiÅ¡, ali, oko lepih stvari se vredi muÄiti. :)

Link to comment
Share on other sites

Samo ... (a, malo me i sramota da to kažem) meni je trebalo doslovno 20 sekundi da naruÄim flaNk iz prodavnice, a posle sam Äekao "celih" 10 minuta da to stigne na kućnu adresu. :lol::) Žao mi je Å¡to si ti morao da se muÄiÅ¡, ali, oko lepih stvari se vredi muÄiti. :cheers

:) He he znas kad nesto trazis a tu ti je ispred nosa a ne vidis ga, i onda se samo jedan dan pojavi (misterije Google-a :) ). Provalim ja taj hang drum odavno na youtube-u ali u to vreme nikako da flacove nadjem, pa onda proveravanje s vremena na vreme i eto ga pre neki dan :) .

Nabavi ovo, neces se pokajati

634479621147.jpg

Vrlo zanimljiva postava i muzika.

Manu Delago – Hang, Piano & Percussion

Isa Kurz – Piano, Violin & Vocals

Wolfgang Henn – Bass

Georg Tausch – Drums & Percussion

Link to comment
Share on other sites

... Nabavi ovo, neces se pokajati

634479621147.jpg

...

Prodavnica kaže da dnevno mogu da preuzmem samo pet naslova. Znam za taj album; nabavljam ga sutra.

@Michelas:

Ako, kada kažeÅ¡ da produkcija tog albuma nije na zavidnom nivou, misliÅ¡ na to Å¡to zvuÄi malo ... "prljavkasto" ... ja bih pretpostavio da su tako baÅ¡ i hteli. Then again, ko će znati? :cheers

InaÄe, sa tog albuma, omiljena pesma mi je baÅ¡ "Back to black".

Link to comment
Share on other sites

Trotter, ako nekog uapse u SRB zbog piraterije, to ces biti ti!

Jedino te malo vadi sto ces imati olaksavajucu okolnost na sudu zbog prilicno dobrog muzickog ukusa. :lol:

:) Tesko da se ja mogu porediti sa pravim piratima u ovoj drzavi. Ja ne prodajem ono sto skinem, ne ditribuiram sto bi rekli, sve je za sopstvenu upotrebu, tako da mirno spavam :cheers . A jos teze da bi se neki sudija sazalio na mene zbog hang drum muzike :):) .

:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...