Jump to content


Šta se sluša ?


den!s

Recommended Posts

Ovo mi je bio priliÄno jadan bend i u doba njihove najveće popularnosti (Burn My Eyes, The More Things Change...). Onda su postali joÅ¡ gori a posle ih nisam ni sluÅ¡ao, da li se neÅ¡to promenilo stilski, da li su "sazreli"?

Ima li neÅ¡to da ti konkretno smeta ili su ti generalno jadni, onako kad ih ÄujeÅ¡ i vidiÅ¡ u kompletu? PokuÅ¡avam da pronaÄ‘em neku falinku albumu Burn My Eyes i slabo mi ide.

Link to comment
Share on other sites

Ima li neÅ¡to da ti konkretno smeta ili su ti generalno jadni, onako kad ih ÄujeÅ¡ i vidiÅ¡ u kompletu? PokuÅ¡avam da pronaÄ‘em neku falinku albumu Burn My Eyes i slabo mi ide.

Ne varim taj groove metal, Äak i u ovoj embrionalnoj fazi a o onome Å¡to je usledilo bolje i da ne govorim. Bezidejna i banalna svirka, gistro opaki tekstovi i mrke face, fol gangsteraj, jumparound... to je za mene obiÄna prostitucija žanra. ZaÅ¡to bi se iko pored toliko dobrih bendova sećao trećerazredne Pantere?

Link to comment
Share on other sites

Ne varim taj groove metal, Äak i u ovoj embrionalnoj fazi a o onome Å¡to je usledilo bolje i da ne govorim. Bezidejna i banalna svirka, gistro opaki tekstovi i mrke face, fol gangsteraj, jumparound... to je za mene obiÄna prostitucija žanra. ZaÅ¡to bi se iko pored toliko dobrih bendova sećao trećerazredne Pantere?

Zahvaljujem na odgovoru. Nikad se nisam ložio na Panteru (pored toliko dobrih bendova). :thumbsup2

Link to comment
Share on other sites

...I like it... :thumbsup2:thumbsup2 today.....

Zašto samo danas?

Primal Scream kakav volim, poÄinje sa ovim albumom.

Dakle: Vanishing Point + Echo Deck + Xtrmntr + Evil Heat

Nakon toga su par godina živeli od stare slave objavljujući kompilacije hitova, albume remiksa, pa joÅ¡ kompilacija hitova, da bi se 2006. vratili 'starom zvuku' oÄajnim albumom Riot City Blues, na kome je doduÅ¡e maestralna Small Death, a onda i pokopoli sami sebe sa Beautiful Future - potpuno besmislenim izdanjem iz 2008. godine (pretpostavljam da ovako zvuÄe radovi Dejana Cukića /ne Begana Cekića!/)

Pogledajte obavezno maestralnu web prezentaciju benda, iz vremena albuma Extrmntr, koja je zaslužila svoje mesto u muzejima savremene umetnosti:

http://www.primalscream.org/flash.htm

Moja omiljena sekcija: Stuka!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...