Jump to content

Recommended Posts

Posted

I lista...

Phono

Pro-Ject RPM9.1

Pro-Ject 9CC

Pro-Ject SpeedBox SE MKII

SME 3009 S2 Improved + Sumiko HS-12 + VdH MSS-7 + Bronze Knife Edge Bearing

Ortofon Kontrapunkt B / Ortofon Rondo Red

Digital

Harman Kardon HD990 + 2 x LClock XO3 [CDP + DAC]

Harman Kardon TU980

Custom Tube Output Stage / 4 x 5751

IBM ThinkPad T41 + Edirol UA-25

Preamp

Rotel RC-1070

PhonoClone 3 XReg MC

Trafomatic Audio Phono One MC Lundahl / MM

Trafomatic Audio Head One

Poweramps

Rotel RB-1070 x 2 [vertically biamped]

SAC K-1000

Speakers

B&W 703 Rosenut + Vibrapod Stands

Cables

Interconnects / AQ DiamondBack

Speaker Cables / AQ Type 8

Power Cables / AQ NRG-2 / AQ NRG-3

Accessories

Custom Made Steel / Maple Racks x 2

Vibrapod Cones

Cinemag CMLI-15B x 2

Trafomatic Audio Model 500 x 2

Music

2000+ VG/VG+/M LP [jazz / soul / funk / classic rock / electronica]

40+ CD [jazz]

2TB+ FLAC [svashtarija]

Posted

Å ta reÄi nego "SVAKA ÄŒAST MAJSTORE!"

Ovo kao da su fotke iz nekog HiFi Äasopisa. ÄŒisto, jednostavno a ubitaÄno dobro :o

Uživaj u svakom trenutku slušanja :klanjanje

Posted

Jako, jako lepo, sve Äestitke ! :klanjanje

Voleo bih da napiÅ¡eÅ¡ neÅ¡to viÅ¡e o akustiÄkom tretmanu, ako te ne mrzi. OÄigledno su u pitanju rigips ploÄe, a najviÅ¡e me zanima kako si nabavio one za plafon (8-15-20 super ako se ne varam), ja sam takve ganjao i po NS i po BG i niÅ¡ta nisam uspeo - kažu, ne uvozi se...

EDIT - ah da, sad vidim da si iz Makedonije.

Posted
Lepo , a evo i moje fotelje :

Lepo ja kažem da je fotelja najvažniji deo HiFi sistema.Ova je fino usvirana, rekao bih, a InSides-ova tek treba da se usvirava.

Hajde da organizujemo grupnu pomoć za brzo usviravanje njegove fotelje.

:klanjanje

Posted
Blade Runner"]Nije valjda da sedis sam u ovoj fotelji, gledas u jednu tacku i tako slusas muziku?

Muzika se tako SLUSA ,a sviruckanje dok covek nesto radi , spava , razgovara e to je nesto drugo , to nije slusanje muzike !!!

Da, da, ali ako ima drustvo gde oni sede, na podu?

Osim toga ambijent je hladan i sterilan, prenapregnut, lici na audio/video salon i meni deluje vrlo negostoljubivo.

Stvar ukusa, meni se to ne svidja.

Posted

Ovo je, valjda soba za slušanje muzike, te predstavlja intiman prostor.

Gosti u gostinsku sobu.

Lepo sreÄ‘eno, dobar izbor zvuÄnica.

Posted

Tako bi trebalo , no zbog manjka prostora i drugacijih vidova komuniciranja sa prijateljima mi imamo sobe u kojima se skupljaju gosti ,a u isto vreme i slusa muzika .Naravno da je to intiman prostor , kao kada covek cita knjigu on se tog momenta ne druzi sa gostima . A to sto se nekom ne dopada ...razumem i to , samo se nemojte tada i javljati da komentarisete taj prostor .Totalno nevezano obracanje ...odgovor na neki od komentara !!

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...