InSides Posted September 9, 2010 Report Posted September 9, 2010 Soba je kompletna [akustichki tretman, dedicated power, nezavisna ventilacija], stigla je fotelja, moze se sada. Kako izgleda...
InSides Posted September 9, 2010 Author Report Posted September 9, 2010 I lista... Phono Pro-Ject RPM9.1 Pro-Ject 9CC Pro-Ject SpeedBox SE MKII SME 3009 S2 Improved + Sumiko HS-12 + VdH MSS-7 + Bronze Knife Edge Bearing Ortofon Kontrapunkt B / Ortofon Rondo Red Digital Harman Kardon HD990 + 2 x LClock XO3 [CDP + DAC] Harman Kardon TU980 Custom Tube Output Stage / 4 x 5751 IBM ThinkPad T41 + Edirol UA-25 Preamp Rotel RC-1070 PhonoClone 3 XReg MC Trafomatic Audio Phono One MC Lundahl / MM Trafomatic Audio Head One Poweramps Rotel RB-1070 x 2 [vertically biamped] SAC K-1000 Speakers B&W 703 Rosenut + Vibrapod Stands Cables Interconnects / AQ DiamondBack Speaker Cables / AQ Type 8 Power Cables / AQ NRG-2 / AQ NRG-3 Accessories Custom Made Steel / Maple Racks x 2 Vibrapod Cones Cinemag CMLI-15B x 2 Trafomatic Audio Model 500 x 2 Music 2000+ VG/VG+/M LP [jazz / soul / funk / classic rock / electronica] 40+ CD [jazz] 2TB+ FLAC [svashtarija]
Bujodrag Posted September 9, 2010 Report Posted September 9, 2010 E, ovo je pravi "Fotelja Sistem"! Sjajno!
accuphase Posted September 9, 2010 Report Posted September 9, 2010 E, ovo je pravi "Fotelja Sistem"! Sjajno! A ne, ne... ne samo , nego ovako... !!! Prelep sistem, a vala i ambijent... uzivaj u zasluzenom bratko !!!
InSides Posted September 9, 2010 Author Report Posted September 9, 2010 Hvala svima... @VU metar Fale police u stvari. Kad stignu police, popnem kutije sa plochama, pa dodam foto.
Blade Runner Posted September 9, 2010 Report Posted September 9, 2010 Nije valjda da sedis sam u ovoj fotelji, gledas u jednu tacku i tako slusas muziku?
gvlada Posted September 9, 2010 Report Posted September 9, 2010 Extra, B&W my favourite U zdravlje da se sluzis!!!
accuphase Posted September 9, 2010 Report Posted September 9, 2010 Extra, B&W my favourite U zdravlje da se sluzis!!! U tome slucaju, moras da razmislis i o... - http://www.classeaudio.com/ Offtopic: Prica se da se samo tako slazu... ko stvoreni jedno za drugo !!!
Jethro Posted September 10, 2010 Report Posted September 10, 2010 Å ta reÄi nego "SVAKA ÄŒAST MAJSTORE!" Ovo kao da su fotke iz nekog HiFi Äasopisa. ÄŒisto, jednostavno a ubitaÄno dobro Uživaj u svakom trenutku sluÅ¡anja
bec Posted September 10, 2010 Report Posted September 10, 2010 Muzika se tako SLUSA ,a sviruckanje dok covek nesto radi , spava , razgovara e to je nesto drugo , to nije slusanje muzike !!!
vlada24 Posted September 10, 2010 Report Posted September 10, 2010 Jako, jako lepo, sve Äestitke ! Voleo bih da napiÅ¡eÅ¡ neÅ¡to viÅ¡e o akustiÄkom tretmanu, ako te ne mrzi. OÄigledno su u pitanju rigips ploÄe, a najviÅ¡e me zanima kako si nabavio one za plafon (8-15-20 super ako se ne varam), ja sam takve ganjao i po NS i po BG i niÅ¡ta nisam uspeo - kažu, ne uvozi se... EDIT - ah da, sad vidim da si iz Makedonije.
nkrgovic Posted September 10, 2010 Report Posted September 10, 2010 Boli glava sistem/soba. Stvarno za uzivanje.
tuturutu Posted September 10, 2010 Report Posted September 10, 2010 Odlican sistem prelepo mozemo samo da ti zavidimo, ali ako nije problem zanima me isto sto i kolegu" vlada24 ",hvala?
Bujodrag Posted September 10, 2010 Report Posted September 10, 2010 Lepo , a evo i moje fotelje : Lepo ja kažem da je fotelja najvažniji deo HiFi sistema.Ova je fino usvirana, rekao bih, a InSides-ova tek treba da se usvirava. Hajde da organizujemo grupnu pomoć za brzo usviravanje njegove fotelje.
bec Posted September 10, 2010 Report Posted September 10, 2010 Mene je gospodin Bujodrag i asocirao da ja stavim i svoju fotelju !!!
Blade Runner Posted September 10, 2010 Report Posted September 10, 2010 Blade Runner"]Nije valjda da sedis sam u ovoj fotelji, gledas u jednu tacku i tako slusas muziku? Muzika se tako SLUSA ,a sviruckanje dok covek nesto radi , spava , razgovara e to je nesto drugo , to nije slusanje muzike !!! Da, da, ali ako ima drustvo gde oni sede, na podu? Osim toga ambijent je hladan i sterilan, prenapregnut, lici na audio/video salon i meni deluje vrlo negostoljubivo. Stvar ukusa, meni se to ne svidja.
ras Posted September 10, 2010 Report Posted September 10, 2010 Ovo je, valjda soba za sluÅ¡anje muzike, te predstavlja intiman prostor. Gosti u gostinsku sobu. Lepo sreÄ‘eno, dobar izbor zvuÄnica.
bec Posted September 10, 2010 Report Posted September 10, 2010 Tako bi trebalo , no zbog manjka prostora i drugacijih vidova komuniciranja sa prijateljima mi imamo sobe u kojima se skupljaju gosti ,a u isto vreme i slusa muzika .Naravno da je to intiman prostor , kao kada covek cita knjigu on se tog momenta ne druzi sa gostima . A to sto se nekom ne dopada ...razumem i to , samo se nemojte tada i javljati da komentarisete taj prostor .Totalno nevezano obracanje ...odgovor na neki od komentara !!
accuphase Posted September 10, 2010 Report Posted September 10, 2010 Nice, nice... - http://www.esoteric.jp/products/ekornes/index.html
Recommended Posts