Jump to content


Hi-Files 37 u prodaji od utorka 31. avgusta


Ljuba

Recommended Posts

  • Replies 136
  • Created
  • Last Reply

Ipak sam kupio :D . Smatrajte to finansijskom podrškom da sledeći broj bude bolji.

PoÅ¡to je sve najbitnije (zamerke na broj) već reÄeno, evo par sitnica... U recenziji albuma Herbie Hancock-a navedeno je da se na istom "pojavljuje i brazilski pevaÄ Ceu". Ovde moram da reagujem jer je Ceu sve samo ne pevaÄ, kao dokaz prilažem sledeće:

large_ceu-vagarosa.jpg

InaÄe moja omiljena pevaÄica u poslednje vreme :klanjanje

Dobro, u muziÄkim recenzijama imam satisfakciju u vidu recenzije albuma Sierra Leones Refugee All Stars, tako da ste se tu izvukli :o .

Onda, vidim da Bojana Herman Nedeljković viÅ¡e ne ureÄ‘uje film/dvd recenzije, sada je tu ÄorÄ‘e Bajić. Meni su Bojanini tekstovi bili baÅ¡ OK, možda je na odmoru ili..?

Ranije sam postavio pitanje/predlog ovde da se urade intervjui sa domaćim poznatim liÄnostima (iz sveta muzike, filma, sporta... naravno ne sa folk predstavnicima) u kojima bi se razgovaralo o njihovim kućnim sistemima, Å¡ta imaju, Å¡ta su imali, njihovo shvatanje hi fi hobija i sl. Jel to baÅ¡ neizvodljivo? To je dve strane samo...

Link to comment
Share on other sites

Ranije sam postavio pitanje/predlog ovde da se urade intervjui sa domaćim poznatim ličnostima (iz sveta muzike, filma, sporta... naravno ne sa folk predstavnicima) u kojima bi se razgovaralo o njihovim kućnim sistemima, šta imaju, šta su imali, njihovo shvatanje hi fi hobija i sl. Jel to baš neizvodljivo? To je dve strane samo...

Da ne ispadne da nisam odgovorio. Ne znam, Willi je protezirao za tu ideju jos pre npr 3 godine, meni se nesto ne dojmi.

Sta drugi misle? Mozda me ubedite :klanjanje

Link to comment
Share on other sites

Ja sam nesto nacuo da Diana Krall slusa Karan Acoustics(i on slusa nju). James Bond u kolima Linn

.Sta li tek slusaju Bata i Chuck?

Ljubo pod hitno jedan zuti deo novina,sa Scepanom u ulozi audio paparazza-vidis da je inspirativno.Stavis na naslovnu Eru Ojdanica sa Hegelom pod miskom,da vidis kako skace tiraz kad selo navali,a Sonik da financijski zalegne za naslovnu :klanjanje

Link to comment
Share on other sites

Ne mora poznata osoba, ne mora ni sa Foruma (mis'im, može al' ne mora).

Intervju sa uspešnim srpskim audiofilima, slike njihovih sistema, razmišljanja, sećanja, anegdote - lepo upakovano, to bi moglo biti zanimljivo.

Poznata liÄnost koja je zaražena hifilisom, to je senzacija, to mora u novine.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...