Jump to content


Gramofondžijska sveščica


Bujodrag

Recommended Posts

Da se zahvalim i ovde @D Agostino, ponudio se da pokloni jedan.

Hvala jos jednom, resena situacija :)

1 minut ranije, siroma said:

Hvala, video sam to ali imam losa iskustva sa online narucivanjem. Ima previse istih prezimena u mojoj zgradi i vrlo cesto mi "zaluta" papir.

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Ne znam gde da stavim a ne bih otvarao temu, na KP se pojavila rucka oglasena kao 3012 serije 1

https://www.kupujemprodajem.com/Audio/Gramofoni-Delovi-i-oprema/sme-rezervisano-64204145-oglas.htm

 

 

Screen Shot 2018-07-28 at 7.59.04 PM.png

 

lepa ponuda, jedini problem je sto je ovo nije S1, koji se prodaje za 2-3x vece novce od S2 ili R, koja god da je od ove 2 izuzetno slicne verzije

nista lose o S2, naprotiv (posedujem 1 komat) ali bi bilo lepo da ljudi na oglasima ne muljaju. da je napisao 3012 pa hajde, nego je osetio potrebu da naglasi da je S1 a iz aviona se vidi da nije, posto S1 ima potpuno drugačiji pivot od S2 što je prva stvar uočljive razlike, dok je u suštini S1 daleko bolja ručka na kojoj se razlika vidi bukvalno na svakom detalju, da ne idem u sitna crevca.

DSC_5778-1024x686.jpg

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, alI_Zée said:
15 hours ago, Krca44 said:

Shure V 15 Type IV  16,200 Y

Угрубо 16.200 динара.

Pa to uopste nije puno s obzirom da se dobije origjinal igla ( pretpostavljam da je ovo NOS ).  Kod nas su V15/3 sa nekakvom ( krsh ? ) iglom ako je uopste ima, polovne 150 do 160 Eu, na Ebayu naredni modeli oko 250 $.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Krenuo sam da smanjujem broj gramofona koje ne koristim. Juce je prodat Stabi S/Stogi S, verujem u dobre ruke. Nije mi zao mada uvek kada izadje dobra sprava iz kuce duboko uzdahnem. Sledeci je originalni Stabi 2 koji sam licno doneo iz Kranja od Kuzme pre 32 godine. Moj prvi veliki gramofon u kuci. E tu mi nece biti svejedno ali i on mora da ide. Zivot ide dalje...

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
2 sati ranije, sondek said:

Da ne otvaram temu ili oglas ... jel ima neko ovakav konektor za arm kabl(linn Jelco...),moze i right angled ...ili zna gde ima da se kupi kod nas.Hvala unapred

 

DIN 5.jpg

nije bas takav ko sa slike,al je to to:

https://www.kupujemprodajem.com/Audio/Gramofoni-Delovi-i-oprema/Cardas-DIN-5-pol-konektori-za-gramofonske-rucice-i-kablove-2641502-oglas.htm?filter_id=277339328

Link to comment
Share on other sites

Zahvaljujem.Već sam u međuvremenu kontaktirao Tomu i pazario baš taj sa linka.

Btw.Nek se javne na pp ako nekom treba obrnut od toga muski Cardasov konektor koji se koristi za Rega rucke kad zelite da njihov kabl ( za noćne lampe :D) koji je "zavaren" odozdo zamenite kvalitetnijim i uopste dobijete mogućnost lake zamene kablova.To je inace cest apgrejd za Regu.Konektor je greskom porucen i dugo i zeljno i sa strepnjom od carinskih i poreskih organa reda i mira cekan.Cekanje i pretrpljeni strah ne naplaćujem ,samo nabavnu cenu.

Link to comment
Share on other sites

Извини, мало ми није јасно.

Линк ка Томином огласу приказује и мушки и женски конектор. Ово на слици раније поруке (Canare кабал) је женски? Цена на Томином огласу је за женски или мушки конектор?

ЕДИТ: Заборавите, нисам оглас прочитао до краја. :)

Link to comment
Share on other sites

2 sati ranije, sondek said:

Zahvaljujem.Već sam u međuvremenu kontaktirao Tomu i pazario baš taj sa linka.

Btw.Nek se javne na pp ako nekom treba obrnut od toga muski Cardasov konektor koji se koristi za Rega rucke kad zelite da njihov kabl ( za noćne lampe :D) koji je "zavaren" odozdo zamenite kvalitetnijim i uopste dobijete mogućnost lake zamene kablova.To je inace cest apgrejd za Regu.Konektor je greskom porucen i dugo i zeljno i sa strepnjom od carinskih i poreskih organa reda i mira cekan.Cekanje i pretrpljeni strah ne naplaćujem ,samo nabavnu cenu.

za Grace rucke treba isti takav muski steker...

Link to comment
Share on other sites

1 minut ranije, InSides said:

Извини, мало ми није јасно.

Линк ка Томином огласу приказује и мушки и женски конектор. Ово на слици раније поруке (Canare кабал) је женски? Цена на Томином огласу је за женски или мушки конектор?

msm,po tekstu iz oglasa,cini se da ima oba..fala mu Q da se neko setio da drzi u musku varijantu Cardas stekera DIN ,petopolni od 60 stepeni..

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...