Jump to content


Hi-Files Special Edition


Ljuba

Recommended Posts

Povodom šestog rođendana magazina Hi-Files, pripremili smo posebno iznenađenje kako za stare, tako i nove čitaoce. U pitanju je prvo, besplatno, digitalno specijalno izdanje magazina Hi-Files posvećeno zvučnicima. Na 80 strana objavili smo tekstove o akustici i zvučnicima, ali još zanimljivije - testove 21 modela zvučnika po našem izboru. Uz obavezan pregled tržišta sa cenama i tehničkim karakteristikama zvučnika, ovo izdanje predstavlja obaveznu lektiru za sve ljubitelje dobrog zvuka.

http://www.hi-files.com/vesti/hi-files-special-edition

Link to comment
Share on other sites

Mislim da download postaje polako deplasirana stvar u vremenu kada imamo brzi internet i mesecne pakete. Zasto gomilati GB informacija na svom HD-u

kada se sa time trebaju zanimati vlasnici servera. Nas treba da interesuju samo adekvatni linkovi ka omiljenim destinacijama na mrezi.

Link to comment
Share on other sites

Nije ti bas merodavna statistika. Ja recimo citam kao casopis, par stranica danas, pa par stranica preksutra, pa sa drugog racunara, pa opet istu stranu...Tako da ces imati vise registrovanih nego stvarnih citalaca. ( Sem ako sam ja jedini a svi ostali procitaju na dusak)

Link to comment
Share on other sites

Nije ti bas merodavna statistika. Ja recimo citam kao casopis, par stranica danas, pa par stranica preksutra, pa sa drugog racunara, pa opet istu stranu...Tako da ces imati vise registrovanih nego stvarnih citalaca. ( Sem ako sam ja jedini a svi ostali procitaju na dusak)
Link to comment
Share on other sites

Nije ti bas merodavna statistika. Ja recimo citam kao casopis, par stranica danas, pa par stranica preksutra, pa sa drugog racunara, pa opet istu stranu...Tako da ces imati vise registrovanih nego stvarnih citalaca. ( Sem ako sam ja jedini a svi ostali procitaju na dusak)
Link to comment
Share on other sites

Svidja mi se ideja sakupiti na jednom mestu vise testova i objasnjenja. Bice i pdf nekad... nego nedostaju mi Vienne u gomili. Imaju fantasticne zvucnike a i spadaju u jedan od mojih buducih izbora. Secam se da ih je iblo ranije u testovima, taman da ubace u gomilu.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...