Jump to content


Hi-Files 36 u prodaji od cetvrtka 01. jula


Ljuba

Recommended Posts

Postovani,

Hi-Files 36 u prodaji od cetvrtka 01. jula.

U novom broju citajte o:

TEMA BROJA

PC muzika

Online izvori muzike

RAZGLEDNICA

EISA konvencija u Briselu

TESTOVI

Accuphase E-560

PMC TB2i

Dynaudio DM 2/6

Advance Acoustic MCD-403 & MDA-503

Bracinac Audiosystems Red Baron

HRT Music Streamer II+

Philips MCi900

Yamaha PianoCraft MCR-840

TEAC SL-D910, SR-L250i, MC-DX40

Harman Kardon GLA-55

Tivoli Audio Platinum Model Three Stereo

Pioneer VSX-920

Harman Kardon HS 200WQ

Philips Fidelio DS9000

MUZIKA & FILM

CD recenzije

Faith No More

Glee

DVD recenzije

post-45-128511096658_thumb.jpg

post-45-128511096658_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 67
  • Created
  • Last Reply

Nema Å¡ta, ne mogu a da ne priznam... prelepa naslovna stranica !!!

Šteta samo, što se "nije našlo mesta" i za neki Bryston, no dobro... biće i toga verujem.

Offtopic: Nego... kako stoje stvari sa testom blu-ray player-a Philips bdp-9500, razgovaralo se o tome, na forumu...

Link to comment
Share on other sites

Koji vam je andrak trebao tekst o "Glee"-gluposti...

Kao, propustili ste RBD bandwagon, pa da se "iskupite"?

Dve uzalud baÄene strane.

Ali ako je to najnoviji trend kojim je Hi-Files krenuo, za sledeći broj predlažem: Miley Cyrus - od kmeÄave Hane Montane do ovog...

Link to comment
Share on other sites

Koji vam je andrak trebao tekst o "Glee"-gluposti...

Kao, propustili ste RBD bandwagon, pa da se "iskupite"?

Dve uzalud bačene strane.

Ali ako je to najnoviji trend kojim je Hi-Files krenuo, za sledeći broj predlažem: Miley Cyrus - od kmečave Hane Montane do ovog...

Nemam pojma, pitacu autorku.

Link to comment
Share on other sites

Kupio novi broj, procitao par strana i

pohvaljujum izostanak cenovnika koji je zauzimao 1/3 casopisa,

a na strani 83. (prikazi video izdanja) pogresna slika kod "Fantastic Mr. Fox" .

Najveci biser je (na istoj strani) prikaz filma "Zona mrtvih" , po meni a i po raspolozenju prepune Letnje pozornice u Nisu (3000 ljudi) na proslogodisnjem Filmskom festivalu , najimbecilnijeg filma koji sam u zivotu gledao. Publika je (iako je u pitanju "horor film" vristala od smeha, jer je to "remek delo" tako diletantski napravljeno da bi i dete od 9 godina to bolje uradilo. Ne znam koliko je film kostao, ali mislim da nije potroseno vise od 10 000 Eur (osim za honorar 2 glavna glumca)

Na kraju se i video razlog, trebale su samo da se opravdaju uzete pare od Ministarstva za kulturu ,a na odjavnoj spici su lepo navedena imena sinova i kceri tadasnjih "glavonja" u razlicitim ministarstvima .

Kad procitam ostatak, javljam se

Link to comment
Share on other sites

Dobar broj. Interesantni testovi i clanci. Ipak, cini se da lektor ne radi svoj posao najbolje - str.39, test PMC, citat: "ili slusate Nata Kinga Cola...", po principu, 'desi kinzhe konzhe... :listen

Ipak, pohvaljujem odlican izbor testiranih uredjaja i dobre pratece tekstove.

Link to comment
Share on other sites

Prelistao sam broj, procitao nesto. Svidja mi se PC muzika tema. Konacno da se shvati da i PC moze biti odlican izvor. PC ima raznih, u poredjenju nije sve na 4 tocka udobno za put. Neko moze probati traktor pa da tvrdi da se kidaju bubrezi. Kada jednom sedne u pravi automobil, drugacije ce pricati :listen

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...