Jump to content


Grundig ponovo


jonicalfa

Recommended Posts

Trebalo bi da su jedne u Vranju, kad mi je lik nudio moj nesudjeni cd9000 nabacio mi je u razgovoru ove aktivbox, sad da li ih ima ili moze da nabavi nisam stigao da pitam jer sam bio zaokupljen pitanjima o cd playeru, a mobilni minuti su tekli...mozda nadjem broj ponovo u istoriji poziva

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 110
  • Created
  • Last Reply

Samo da dam par napomena , kutijice su cudo , da covek ne poveruje toliki zvuk izlazi iz onolicne kutije , bas dubok mek zaobljen ma ko u prici, visoki mozda malko nedefinisani za moj ukus opet 14mm Audax polymer koji me prati kroz dosta modela mada(rogers db101,par diamonda) je ovde ukrocen skretnicom (mozda i za nijansu previse) ali zato kutije mozete slusati satima i na vecim glasnocama a da vas uopste ne umore, ono cime sam malko razocaran je izrada na kojoj se ocigledno stedelo krajem devedesetih :wave2, mada su preslatke i imaju veliki waf faktor , a i uopste nisu zahtevne za postavljanje u prostor (verovatno zbog veoma malog basrefleh otvora)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Postovani korisnici,

Potreban mi je Vas savet oko REVOX B710 MK2 koji sam nedavno nabavio. Moj problem se ogleda u sledecem. Kod premotavanja kaseta C90 bez obzira na tip i proizvodjaca sve kasete obavezno staju na 1340 obrtaju na brojcaniku. Ako se nakon zaustavljanja ukljuci reprodukcija kaseta ide normalno do kraja. Kod premotavanja bez obzira na koju stranu motori rade normalno i ne oseca se nedostatak snage. Ako se nastavi nasilno premotavanje u istom smeru dek sam staje na svakih 30 obrtaja do kraja kasete. Mislim da je ukljucena neka opcija da se traka sama zaustavi, ali nije mi poznato kako da ovu opciju iskljucim. Ne posedujem upustvo.

Unapred hvala

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...