Jump to content


Accuphase news


accuphase

Recommended Posts

Ma u Evropi je uvek sve bilo najskuplje. Mislim da su za to uglavnom krivi Evropljani jer dozvoljavaju da ih dere kako ko stigne. Kod Amera nema zezanja sa cenama - ili Udruženje za zaštitu potrošača skače za vrat ili ljudi bojkotuju proizvod. Mada, generalno, i daleko manje boluju od elitizma za razliku od Evropljana.

Link to comment
Share on other sites

Sve ćemo da se dogovorimo, ali prvo da sednemo, da nam Lamija lepo skuva čaj, ništa bolje od dobrog čaja na ovu vrućinu. Evo i svežih urmi, najbolje u celom Zalivu verujte mi, iz mojih ličnih zaliha; znate, moja porodica već generacijama uzgaja urme, ceo region kupuje od nas. A tek što imam šišu, ukusa koliko Vam duša ište, odavde do Andaluzije bolja ne postoji, svake nedelje mi donose sveže zalihe da bi sačuvali aromu - čim počne da vetri, to više nije to, a posle dva-tri dana već počinje da slabi ukus - morate da probate. Lamija, šišu! Gde smo ono stali? Ah, da, pojačalo... Nego, jesam li već pomenuo da imam tri ćerke za udaju? icon_arab.gif

Link to comment
Share on other sites

Ah, ti to ozbiljno. :) Koliko je meni poznato, zvaničnog uvoznika nema - ili se naručuje spolja ili se jure polovnjaci. Nažalost, Hi-Fi je generalno slabo zastupljen jer je i sama muzika do skoro bila nepoželjna, no pojavljuju se lagano distributeri, otvara se tržište.

Link to comment
Share on other sites

U Americi je jeftiniji jer za pocetak imaju isti mrezni napon kao I Japan. Gledao sam,prosle godine u LA-u I San Francisku I kostala

su Accuphase pojacala 10% manje nego kod nas kad preracunate iz US dolara u Euro. A u Singapuru je skuplje nego kod nas,barem u Atlasu gde sam ga nasao,eto toliko sam ja saznao

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 months later...
  • 3 months later...
  • 3 months later...

NeÅ¡to sam onako bezveze izraÄunao da bi kompletan Accuphase sistem - T-1100, sa recimo E-600, DC-901+DP-900, sa DG-58 i DF-55 izaÅ¡ao oko 78000 EUR. Cijena - prava sitnica :rolleyes: !! JoÅ¡ uz to dolaze neki kvalitetni zvuÄnici 30-50% cene sistema i onda ovakav Accuphase stereo Hi-Fi 'Giga-panj' koÅ¡ta preko 100 hiljada evrića ! :banana  InaÄe u UK su cene Accuphase-a joÅ¡ viÅ¡e nego u EU..

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...

NeÅ¡to sam onako bezveze izraÄunao da bi kompletan Accuphase sistem - T-1100, sa recimo E-600, DC-901+DP-900, sa DG-58 i DF-55 izaÅ¡ao oko 78000 EUR. Cijena - prava sitnica :rolleyes: !! JoÅ¡ uz to dolaze neki kvalitetni zvuÄnici 30-50% cene sistema i onda ovakav Accuphase stereo Hi-Fi 'Giga-panj' koÅ¡ta preko 100 hiljada evrića ! :banana  InaÄe u UK su cene Accuphase-a joÅ¡ viÅ¡e nego u EU..

Ovo sto si napisao je neizbalansiran sistem, konkretno kombinacija izvor - pojacalo + bacanje para na neke nepotrebne stvari. Ova vrhunska i vrlo skupa kombinacija daca i transporta odgovara sistemu ciji je osnov S-3800 - A-200 ili M-6200 pojacala. Ove ekvilajzere ne bih komentarisao a takodje u svemu si zaboravio da ukljucis jednu vrlo bitnu stvar a to je strujni filter sa napajanjem koje accuphase radi prvoklasno.

 

Moj izbor za sistem baziran na E-600 int. pojacalu bi bio :

E-600

DP-720 ili 550

PS-520

 

I to je to. Imas vrhunski audio sistem i sve sto ti realno treba, nista manje i nista vise.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...