Jump to content


Accuphase news


accuphase

Recommended Posts

  • 1 month later...

post-10356-0-09224400-1328228132_thumb.j

Prema boji racka možete zakljuÄiti u kojoj se zemlji ovo nalazi.

Taj sistem na fotografiji pripada jednom istaknutom politicaru atinske regije i veoam poznatom audiofilu koji se zove Theofrastos Economides.

Gospodin je clan cuvenog atinskog kluba audiofila, jedne od najboljih organizacija toga tipa u svetu.

Sta drugo reci osim, blago njima !

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Pa tu hipotezu i sam znaš. :)

Ti Spendori su obiÄno zahtevne kutije, a to pojaÄalo jeste potentno, dakle teoriski bi trebalo da bude dobro.

Možda je neko i sluÅ¡ao zajedno. I ja bih voleo da Äujem tu kombinaciju. Možda Sonic zna viÅ¡e, al' ga neÅ¡to nema...

Naljutio se nešto. :)

Link to comment
Share on other sites

Spendor SP100R(2) ima osetljivost od 89dB i impendancu od 8 Ohm-a kojia ne pada ispod 5.5 Ohm-a tako da mislim da nije preterano zahtevan za "teranje". Naravno velike membrane imaju svoju tezinu tako da svakako neki pojaccivac "mlakonja" ne bi dorastao zadatku.

Accuphase E-450 bi bio u tom smislu, po mom iskustvu, sasvim zadovoljacvajuci partner. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 months later...
  • 4 months later...
  • 4 weeks later...

Pa zar takva firma kao Accuphase, za tu cenu kostanja uredjaja, nije mogla da stavi bolje (zvucnicke) konektore od onih sugavih plasticnih? :blah Ccc.. Izgleda da je samo bitno kako uredjaj izgleda, spreda.. :roll:

Nije to "ona" plastika, već prava. Mada, više mi se dopadaju recimo ovi na Luxman-u:

M600A_rear_small.jpg

Ima ih i na jaÄim Accuphase modelima. Å to se nivoa izrade tiÄe Accuphase služi za primer ostalima. Ne govorim o zvuÄnim dometima.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...