Jump to content


Accuphase news


accuphase

Recommended Posts

Obratite paznju kako je to uradjeno ... Svaki deo uredjaja se nalazi u posebnoj komori. Komore su debelim limenim zidovima izolovane jedna od druge, pa jos imaju i poklopce. Stamapane plocice su uradjene ... ludilo. Svaki detalj je besprekoran. Cak i konktor sa vise linija (vidi se na jednoj od gornjih slika) ne koristi jeftine comp konektore sa tankim zicicama koje su slepljene u jednu siroku traku, nego je svaka linija implementirana posebnom zicom !

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Miroslave, nesto su te trazili i spominjali ovde http://www.hi-files....440#entry371654 , ne znam da l' si vi'do?

Da, da... naravno da sam video !

TakoÄ‘e sam primetio da me skoro istim reÄima "zoveš k jatu" i u mojoj temi "Teac Esoteric News & Technology"...

"Miroslave, nesto te prozivaju ovde http://www.hi-files....440#entry370499 nije valjda da ti je promaklo? "

Iskreno, voleo bih da propustim kroz šake "BFA Tylip", sorry "BFA Tulip"... ali ono što bi me zaista obradovalo je da to bude moja ulaznica u "Hi-Files" World !!!

Još iskrenije, bilo bi lepo da nadležni (po)razmilse o tome...

Jer... od "piskaranja po forumu" je slaba vajda, uz bonus "da te neki zamrze" iz samo njima znanih razloga, no dobro ima i drugih, Äiji su stavovi sasvim suprotni.

S druge strane... objavljivanje recenzije na forumu bilo BFA ili ma Äega drugog, bi bojim se donelo samo "prolazne poene" i "slavu kratkog veka", u smislu "jao, vidi Accu stvrno zna da piše" ili "ko bi to rekao".

Mislim, lepo je sve to, znam i ja sam "šta umem a šta ne", ali šta bih s tim, sem "da mi bude milo & drago" ???

Eto...

:wave2 :wave2 :wave2 :wave2 :wave2

Link to comment
Share on other sites

Pa vidi... znas kako kazu: "Kad nece breg Muhamedu onda ce Muhamed bregu..."

Dakle "Muhamede" jel da saljem pojacalo na jednu gratis recenziju za nas ovde na forumu pa ce mozda posle nje i "breg Muhamadu"... ;-)

Uostalom nije HiFiles jedini breg na ovom nasem brdovitom Balkanu... ima tu i What HiFi serbian edition. Mozda njima tvoje pisanje bude interesantno. Urednik istog koliko mi kazu redovno prati desavanja ovde. :type Dakle, u napad!!!

p.s.

S druge strane... objavljivanje recenzije na forumu bilo BFA ili ma Äega drugog, bi bojim se donelo samo "prolazne poene" i "slavu kratkog veka", u smislu "jao, vidi Accu stvrno zna da piše" ili "ko bi to rekao".

Za to se nista ne sekiraj... ja svima pricam da Accu zna preko 100 slova!!! :type

Opusteno bre, glavu gore.

:cheers

p.s.s.

To sto sam pip'o E450 i ostale Accuphase to nista. No comment? :cry:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...