Jump to content


Retro Man-rezime pristiglih uređaja u kolekciju


Retro-Man

Recommended Posts

18 minuta ranije, Retro-Man said:

Ti to mene pitaš ili konstatiraš čemu forumi služe,  pa onda se  ponašaj tako, lijepo te pitam za savjet ali nema ni savjeta ni odgovaora, OK shvatio sam poruku.

Нешто не сећам да сам приупитан. Пре захвата у вези грамофона требало је ипак затражити било какву помоћ.

Сигуран сам да би се приличан број колега који се иоле разумеју јавило са ако ништа друго идејама.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 499
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

2 minuta ranije, stoN_Cold said:

Нешто не сећам да сам приупитан. Пре захвата у вези грамофона требало је ипак затражити било какву помоћ.

Сигуран сам да би се приличан број колега који се иоле разумеју јавило са ако ништа друго идејама.

Pitao sam te koje bi ti stavio činčeve, poslao sam ti i dvije slike iz Elektronic centra sa činčevima i ti meni pišeš da se ne sječaš da sam te pitao, ma daj StoN.

Nema smisla trošiti vrijeme niti pisati suvisle riječi, za sada gramofon ostaje takav kakav je a kad budem imao vremena zamjenit ču ih sa onim što mogu ovdje kupiti. Barem na izgled su bolji od ovih na njemu.

Uostalom pored Stabija mk2, Thorensa TD-320, Pioneera PL-1000, Kenwooda KD -750, Revoxa B-291 Aristona D-80, Duala A-721, Technicsa SL-15 i SL-10 slabo če se on naraditi.

Link to comment
Share on other sites

12 minuta ranije, Retro-Man said:

Pitao sam te koje bi ti stavio činčeve, poslao sam ti i dvije slike iz Elektronic centra sa činčevima i ti meni pišeš da se ne sječaš da sam te pitao, ma daj StoN.

Нешто се не сећам, ма дај Ретро.

Link to comment
Share on other sites

Budi onako kako ti odgovara.

Dok smo pisali gomilu rječi sa kojima nismo rekli ništa moji Jeff Rowlandi su se lagano zagrijavali, osječam da su sad baš taman jer je i temperatura u sobi lagano porasla. Odoh si natočiti jedan Cabernet Sauvignon od Kalaziča i to crveni jer ne volim baš bijela vina. Priredio sam si omiljenu glazbu  sa kojom si uvijek uspješno brišem sve loše iz proteklog tijedna. :wave2

Link to comment
Share on other sites

1 sat ranije, black coffe said:

Hm ? zašto neke stvari ne podržat jednostavnim postupkom . neg iritirat .što li ? pokretača teme , pogotovo ak ne maš kaj reč , a sviđa ti se kaj je objavljeno ? :)

Sa necim se slazes, "lupis" - like, i obrnuto. B)

Licno nemam nista protiv bilo koga na temi samo se nadovezujem na tvoj post.

Link to comment
Share on other sites

Još nešto bih želio predstaviti vezano za moju kolekciju koju sakupljam dugi niz godina, radi se o slušalicama, Ne znam koliko imam pari ali evo nekolicine onih koje često koristim. Sva tri para Sennheiser slušalica su obnovljana u smislu da sam za njih sa Ebay-a naručio nove obloge od umjetne kože. Pošto najviše slušam model 535  za njih sam uzeo oblogu od velura, te slušalice ne nalježu na uho več ga obuhvačaju i odlične su za duga slušanja. Nove obloge su i na malim Koss porta pro koju rade iznenađujuče dobro, evo slika

Stax Electrostatic ear speaker SRX Mark 3

Sennheiser HD-535 a ispod njih HD-430DSC02636.jpg.b6f164b8dd8b0da394c4093deb2DSC02638.jpg.f1e3cc978d391beeeafcc274528DSC02633.jpg.ec88acffd6829be5fe07e460aa3DSC02639.jpg.28678b7324d1cb136e70c5cc250DSC02640.jpg.56cb8a059b8c9f7b49942f3d58fDSC02641.jpg.68b65173986cf79ac118f5b857eDSC02644.jpg.5f45b4c04e7b68c2a13dba35cfeDSC02645.jpg.ca760c8630d9e393111aa42e299DSC02646.jpg.eae98ea7193caebb5cfafbe0419

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...