Jump to content


Retro Man-rezime pristiglih uređaja u kolekciju


Retro-Man

Recommended Posts

  • Replies 499
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

9 sati ranije, suca77 said:

Eumig  izgleda brutalno dobro :) , ali Studer  A 721 je posebna prica . Verujem  da je to jedan od najboljih koje imas. Cestitke i za JVC  , takva sprava se ne propusta . U zdravlje Retro :cheers , ziv i zdrav nam bio 

Sučo hvala:thumbsup2

Da Studer je zaista priča za sebe, fantastičan dek koji naprosto obožavam ali i on se čini nekako manji kraj Eumiga FL-1000. Danas sam snimao na običnu TDK normalku i to jednostavno nije za povjerovati, naravno prisutan je šum na praznom dijelu trake ali Dolby tako dobro radi da ga jednostavno želim koristiti iako baš to uvjek izbjegavam. Ono što još više iznenađuje je frenkvetni opseg i dinamika, kao da se ne radi o normal traci, ja sam opet sretno zaljubljen. :):wub:

Link to comment
Share on other sites

1 sat ranije, Retro-Man said:

Sučo hvala:thumbsup2

Da Studer je zaista priča za sebe, fantastičan dek koji naprosto obožavam ali i on se čini nekako manji kraj Eumiga FL-1000. Danas sam snimao na običnu TDK normalku i to jednostavno nije za povjerovati, naravno prisutan je šum na praznom dijelu trake ali Dolby tako dobro radi da ga jednostavno želim koristiti iako baš to uvjek izbjegavam. Ono što još više iznenađuje je frenkvetni opseg i dinamika, kao da se ne radi o normal traci, ja sam opet sretno zaljubljen. :):wub:

Retro drago mi je da si prigrlio EUMIG,i zelim ti da u svakom deku i uredjaju uzivas svakog trenutka,kao sto si i do sada cinio.Veliki pozdrav.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Retro-Man said:

Sučo hvala:thumbsup2

Da Studer je zaista priča za sebe, fantastičan dek koji naprosto obožavam ali i on se čini nekako manji kraj Eumiga FL-1000. Danas sam snimao na običnu TDK normalku i to jednostavno nije za povjerovati, naravno prisutan je šum na praznom dijelu trake ali Dolby tako dobro radi da ga jednostavno želim koristiti iako baš to uvjek izbjegavam. Ono što još više iznenađuje je frenkvetni opseg i dinamika, kao da se ne radi o normal traci, ja sam opet sretno zaljubljen. :):wub:

Gospodine Retro, neka si nam živ i zdrav, a to što si ponovo zaljubljen - neprecenljivo

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Evo još jednog uređaja za moju kolekciju, Radi se o Technicsovom parametarnom Equalizeru SH-9010 iz njihove čuvene serije koju slažem več dugi niz godina. Nakon što sam konačno nabavio i njega sad mi nedostaje samo komponenta sa VU metrima koja je izuzetno rijetka ali ako je suđena več če se odnekud pojaviti.

DSC03230.jpgDSC03229.jpg

DSC03231.jpg

DSC03232.jpg

DSC03233.jpg

DSC07530.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

5 sati ranije, mdragoslavm said:

Ako moze malo jasnije , sa vise svetla , fotografije .

Nikad ne slikam sa blicem jer su te slike za mene neprirodne, najbolje slike su ipak na otvorenom ali ja imam vremena samo uveče. Slike si mi loše jer u cijelm dnevnom boravku je led rasvijeta što je super za potrošnju ali pakao za slikanje. Što je tu je, te slike si ionako informativnog karaktera čisto da se vidi o čemu se radi, sory ako vam to smeta ali trenutno ne mogu bolje.:wave2

Link to comment
Share on other sites

On 6/27/2016 at 21:23, Retro-Man said:

Evo još jednog uređaja za moju kolekciju, Radi se o Technicsovom parametarnom Equalizeru SH-9010 iz njihove čuvene serije koju slažem več dugi niz godina. Nakon što sam konačno nabavio i njega sad mi nedostaje samo komponenta sa VU metrima koja je izuzetno rijetka ali ako je suđena več če se odnekud pojaviti.

 

Pojavilo se......http://www.kupujemprodajem.com/Vintage-Technics-SE-9600-35091574-oglas.htm

Link to comment
Share on other sites

7 minuta ranije, aaa zmaju! said:

A bre Ston, jedan 400€, drugi 40€, i tebi skup ovaj drugi...e jesi cicija.

Нисам циција него дати пуно пара за лимену кутију са два инструмента   :screwy

Link to comment
Share on other sites

14 sati ranije, stoN_Cold said:

Нисам циција него дати пуно пара за лимену кутију са два инструмента   :screwy

Kolekcionarstvo i racionalnost vrlo retko idu zajedno, i potpuno je besmisleno raspravljati o realnoj ceni nečeg ovakvog, gde funkcija apsolutno nije primarna kategorija.

Edit: A da si cicija, cicija si...:lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...