Jump to content


Clash of the DACs II - dogovori


pera451

Recommended Posts

  • Replies 54
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Vise odgovara sad,nosim ga jos jednom potencijalnom kupcu da cuje uporedo sa svojim Theta Dac-om(u prodaji je na nasem forumu viewtopic.php?f=21&t=18998),vec sam jednom obecao pa otkazao ispascu neozbiljan :D .Mozda i taj nije los kao predstavnik "stare garde" u nekom Clash-u,ako je covek voljan.Zika ce dobiti home test vise ce mu znaciti slusanje u svom sistemu,tako smo dogovorili kroz PP.

P.S.Ako se Numi proda nije ni to problem,ima na lageru "repubickih robnih rezervi" jos jedan :D

Link to comment
Share on other sites

Vise odgovara sad,nosim ga jos jednom potencijalnom kupcu da cuje uporedo sa svojim Theta Dac-om(u prodaji je na nasem forumu viewtopic.php?f=21&t=18998),vec sam jednom obecao pa otkazao ispascu neozbiljan :D .Mozda i taj nije los kao predstavnik "stare garde" u nekom Clash-u,ako je covek voljan.Zika ce dobiti home test vise ce mu znaciti slusanje u svom sistemu,tako smo dogovorili kroz PP.

P.S.Ako se Numi proda nije ni to problem,ima na lageru "repubickih robnih rezervi" jos jedan :D

Žiku, slobodno, ostavite po strani i ne dozvolite da Vam taj matori bradonja kvari planove... :D Dakle, kada ureÄ‘aj bude slobodan na dan/dva da ga posluÅ¡am, javite. Ja, ponavljam, mator, viÅ¡e ni ne mogu da ispratim sva ta zakazivanja, kad ko i gde dolazi, odlazi, donosi, odnosi... Trebalo je, vredno, od samog poÄetka, da beležim. Al', lenÄuga... BaÅ¡ me zanima ishod tog test-a sa Theta DAC-om... Najiskrenije Vam želim da ga prodate, nakon, zaista, toliko iskrenog i poÅ¡tenog truda.
Link to comment
Share on other sites

Da ne bude zabune - ekipa sa Clash I je pozvana po automatici, vidim da je ispalo nejasno. Da Vam sad ne saljem pozivnice...

Pored ekipe dolazi i Sondek sa Numerikom.

Vidim da se Delija preporucuje za Clash III. TwinDAC vs. AQVox vs. Audiomat???

Link to comment
Share on other sites

Da ne bude zabune - ekipa sa Clash I je pozvana po automatici, vidim da je ispalo nejasno. Da Vam sad ne saljem pozivnice...

Pored ekipe dolazi i Sondek sa Numerikom.

Vidim da se Delija preporucuje za Clash III. TwinDAC vs. AQVox vs. Audiomat???

Jedino da ga ukradem od nekoga :)

Kanda sam pomesan sa nekim... :)

:listen

Link to comment
Share on other sites

Kanda sam pomesan sa nekim... :)

Jes' Vlada ali pogrešan :listen . Btw, Aqvox više nije u vlasništvu ni TOG Vlade ali na M2Tech temi (originalnoj) se javljao novi vlasnik pa ako postoji dobra volja i interesovanje...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...