Jump to content


Siljci


pera451

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • Replies 106
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 7 months later...
  • 9 months later...

Da ne otvaram novu temu... Poceo sam samogradnju police. Potrebni su mi spajkovi koji bi se srafili u metalni flah ili jos bolje navoj bi trebalo da prodje kroz flah a sa druge strane (donje strane) bi isla matica. Na spajkove treba da ''legne'' drvena ploca na koju idu uredjaji.

Ukoliko neko zna za prodavnicu sa dobrom ponudom ili ima neku preporuku, bio bih mu zahvalan. 

Link to comment
Share on other sites

Da ne otvaram novu temu... Poceo sam samogradnju police. Potrebni su mi spajkovi koji bi se srafili u metalni flah ili jos bolje navoj bi trebalo da prodje kroz flah a sa druge strane (donje strane) bi isla matica. Na spajkove treba da ''legne'' drvena ploca na koju idu uredjaji.

Ukoliko neko zna za prodavnicu sa dobrom ponudom ili ima neku preporuku, bio bih mu zahvalan. 

 

Kolega surokvl je svojevremeno imao neke siljke/spajkove na prodaju. Tajpi ga. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Hajde malo da povampirim temu. Da li je bitno da li su spajkovi čelični, mesingani ili aluminijumski?

Hteo sam da kupim KEMP spajkove i podloške ali mi je iskrsla mogućnost neke razmene gde mi čovek nudi ove aluminijumske spajkove. Zvučnici su podnostojeći, nešto preko 20-ak Kg po komadu, ne znam da se ne umrljaju vrhovi ovih aluminijumsih od težine posle nekog vremena, pomeranja...

Link to comment
Share on other sites

Nije valjda da niko nije probao aluminijumske, tj. od duraluminijuma? Jel imamo mehaničare neke ovde da znaju jel mogu 4 te nožice da drže 20ak Kg a da se ne utupi vrh spajka? Dobro, ponekad + koje kilo više kada se žena nasloni na njih da dohvati nešto. :D 

Link to comment
Share on other sites

Ja sam isto razmisljao da uzmem te siljke i posavetovao sam se sa ocem koji je metalske struke i rece mi da 5kg po siljku uopste nije neki teret i da mogu oni bez problema da izdrze. Ja na kraju ipak nisam kupio te siljke (otac mi je poceo praviti prohromske) tako da ovo ipak uzmi sa rezervom jer ih nisam licno isprobao.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...