Jump to content


UF, AL` STE FINI !!!


latinonizo

Recommended Posts

Gospodine Latinonizo,

vase pismo niko nije brisao, niti bilo ko razume o cemu vi pricate. Ako ste pismo poslali postom, nadam se da ce stici sutra na moju adresu.

Zamolio bih vas da ne sirite piratske linkove na forumu.

Sve najbolje

Link to comment
Share on other sites

Mislim da naslucujem sta pokretac teme hoce da kaze.

Razgovor (kao sto je i ovaj forumski) postao je predmet ozbiljnih analiza. Jedan profesor filozofije sa Berklija formulisao je i osnovni princip koji glasi:

Doprinesi razgovoru onoliko koliko je potrebno, u odgovarajućoj etapi razgovora, postujući cilj i pravac koji razgovor ima.

Vise o tome na:

http://blog.b92.net/text/13006/Logika-razgovora/

http://www.mystfx.ca/academic/philosophy/Cook/2008-09/Grice-Logic.pdf

http://www.hrstud.hr/hrvatskistudiji/skipte/snz/1.%20jezik,%20osn.%20pojm.%20i%20log.%20snaga.pdf

Link to comment
Share on other sites

Aman covece trazis pravdu tamo gde je borba za opstanak.Nije ovo hipi komuna pa da smo svi ravnopravni.Normalno je da u ovom svetu kakav je danas mora da postoji odredjena vrsta popusta i propusta za one koji placaju.Da je ovo organizacija koja se finansira iz clanarina pa da se zajeb... po ceo dan.Ja se osecam ovde kao gost, a ne kao domacin, i prihvatam pravila domacinove kuce.Kad mi se ne bude svidelo, odo' dalje.Uglavnom sam nakupio dosta korisnih informacija, ponesto prodao, cesto se i nasmejao.Zasmeta mi ponesto, i sta sad.Ne branim nikoga, niti me ko placa da bih to radio (da me placa bilo bi dobro).Zasad mi je ovde lepo.Ovo je moj licni stav.Kome se ne svidja

Link to comment
Share on other sites

LP "AFTERMATH", SKL 4786, 1966 god., made in England, B-side: pesma broj 06. "Take It Or Leave It"

Cesto citiram verovatno najbolju plocu Stones-a i barem sto se tice naslova interesantnu i poucnu pesmu. Kako je u pesmi tako je i u zivotu.

P.S. Normalno, ne treba se lako predavati. Uvek je pozeljno realno biti uporan.

Link to comment
Share on other sites

Pa naravno, gosn VlasniÄe, najbolje da stavite katanac. jer, uostalom jedini ste se Vi javili od svih koji su mogli prepoznati svoje cenjeno ime.Ali, zaÅ¡to bi se oni tu i javljali i polemisali o nekom tamo komentaru... novajlije na forumu. Pa, mnogo je lakÅ¡e da nastave sa svojim prepucavaÄkim i pljuvaÄkim udarcima preko ovog foruma, a, uz, naravno VaÅ¡ blagoslov, jer - kako to rekoÅ¡e - NE POSTOJI BESPLATAN RUÄŒAK. Sada to, da sve neÅ¡to koÅ¡ta, valjda Vi tumaÄite tako da bismo mi, ostali, trebali da prihvatimo kao razlog niskog kvaliteta dostojanstva i morala dela uvaženih i aktivnih imena foruma Tako da i to njihovo "Äašćavanje" koje obiluje nizom provokacija, niskih udaraca i vulgarnosti treba da shvatimo kao VaÅ¡u demokratiÄnost i nemeÅ¡anje u ... U Å¡ta ? U Å¡ta se to Vi ne meÅ¡ate ako ste Vi vlasnik, administrator, moderator.

Nisam ja ovo napisao iz loÅ¡e namere. Najbolje je da sam protumaÄen kao neshvaćen i malo "udaren mokrom krpom". Želja mi je bila da Vi malo porazmislite o niskom nivou pojedinih postova , koje gotovo redovno, a vrlo Äesto piÅ¡u isti ljudi. Ako ste Vi taj koji "kroji kapu", onda je skrojte - ni po babu ni po striÄevima, ili nemojte da se pravite naivni da ne znate o Äemu ja to piÅ¡em. Samo kažite da Vam to tako ne odgovara.Razloge Vam niko neće tražiti - shvatićemo da taj nivo komunikacije odgovara onima koji plaćaju reklame .

Ali, liÄno smatram da to nije razlog da ne poradite malo malo

na opštoj kulturi i nivou Vašeg (VAŠEG !) foruma. Plodovi će biti prvenstveno Vaši. Naše može biti samo zadovoljstvo.

Pozdrav !

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...