Jump to content


Pioneer TAD


accuphase

Recommended Posts

Audionet & TAD... Dejane, ovi(konkretno Å¡veÄ‘ani), su oÄito u dosluhu s tobom, jel da... ???

tad009.JPG

Pa ja nisam bio taj koji je upario AudioNet sa TAD zvucnicima - ja sam samo bio jedan od prisutnih na demonstraciji. Ocigledno je da ima jos onih kojima se ta kombinacija dopada. Takodje je moguce i da su razlozi ovakvog kombinovanja sasvim prozaicne prirode - isti distributer za obe firma i tome sl. Zbilja ne znam ...

Ali ono sto znam to je da to svira jako dobro.

Link to comment
Share on other sites

Brutalno... :heat

Dejane, zašto da ne pitamo za cenu? Možda temu prati sekretarica našeg biznismena koja je svojevremeno naručila dva para Nautilusa za boss-a*...

- Izvinite, pošto su Vam ovi plavi zvučnici?

- Sedamdeset hiljada evra.

- Imate li nešto skuplje?

- Ne, nažalost, ovo je vrh ponude.

- U tom slučaju, uzećemo dva para...

*Neproverena informacija, ali je postupak veoma svojstven novopečenoj buržoaziji. :crno-na-belo

Link to comment
Share on other sites

Brutalno... :heat

Dejane, zaÅ¡to da ne pitamo za cenu? Možda temu prati sekretarica naÅ¡eg biznismena koja je svojevremeno naruÄila dva para Nautilusa za boss-a*...

- Izvinite, poÅ¡to su Vam ovi plavi zvuÄnici?

- Sedamdeset hiljada evra.

- Imate li nešto skuplje?

- Ne, nažalost, ovo je vrh ponude.

- U tom sluÄaju, uzećemo dva para...

*Neproverena informacija, ali je postupak veoma svojstven novopeÄenoj buržoaziji. :crno-na-belo

Pa imaju ljudi kintu ... sta da se radi ... Ima mnogo zescih primera: recimo kako su neki novopeceni bogatasi u Srbiji kupovali jahte koje kostaju preko deset miliona eura ... Ali to je sve deo zivotnog folklora ... <_<

Link to comment
Share on other sites

Slusao TAD CR1 i Reefernce 1 zvucnike pokretane pomocu Audionet najvecih mono blokova i to 2 komada po zvucniku (ukupno 4 komada) ! To svira zbilja izuzetno ... Cena je za CR1 oko 35K a za Reference preko 60K ... ako se dobro secam ....

TAD IL NIKAD...

O ovim zvuÄnicima sam Äuo i video nažalost samo na internetu, izgledaju fantastiÄno a Å¡to se tiÄe zvuka, na internetu sam proÄitao da kompanija Transparent Audio (kablovi) na hifi sajmovima nastupa upravo sa TAD Reference One zvuÄnicima (žalim jadnike koji su ih nosili poÅ¡to izgledaju teÅ¡ki ko tuÄ). Ako neÅ¡to znaÄi, isti taj Transparent je godinama nastupao sa Wilsonima koji koriste komplet kablažu ove kompanije. Å ta viÅ¡e reći :klanjanje

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 7 months later...

Predstavljena je i poslednja "karika u TAD-lancu series-600", preamp sa odvojenim napajanjem, model TAD-c600...

- http://tad-labs.com/jp/corporate/press/111025_01.html

tad01.jpg

tad02.jpg

tad03.jpg

tad04.jpg

tad05.jpg

tad06.jpg

Time je "series-600" sistem kompletiran...

- http://tad-labs.com/en/consumer/?ref=gnavi

p.s.

ÄŒisto da vam na kraju pokvarim zadovoljstvo, TAD series-600 je više-manje skuplji osetno i od najskupljih Accuphase pandana.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...