Jump to content


Motörhead


Lakedemon

Recommended Posts

:screwy

...Ove albume koje si nabrojao (another perfect day, orgasmatron, rock n roll i 1916)...

Za njih sam pitao jer raÄunam da su izaÅ¡li licencno i na njih se da naleteti. DoduÅ¡e retko u onom 'mint' stanju.

Danas sam imao da biram između jednog mislim Italijanskog i Jugotonovog izdanja Another perfect day. Uzeo sam Jugotona

UÄinilo mi se da je besprekorna. Å to se tiÄe ogrebotina jeste, ali se natrÄala... :heat

Svejedno, odliÄan album! Rupe u kolekciji umeju da budu sjajna stvar, kad otkrivaÅ¡ i uživaÅ¡ u stvarima starim skoro trideset godina :order

hvala na svim ovim informacijama!

post-2463-128511026226_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

O pa fino. Znam taj osjecaj kad otkrivas nesto novo, to uzbudjenje. Sto se Motorhead-a tice morat cu pricekat do jeseni kad ce izbacit novi album jer su pripreme vec krenule, sljedeci mjesec idu u studio. "another prefect day" je odlican je album, on je za "orgasmatron" i "rock n roll" old school, kao sto su "orgasmatron" i "rock n roll" za "1916" old school. Inace imas original izdanja koja nisu skupa tih ploca na www.gemm.com mislim da je to bolje nego licencirano. inace imam jedan primjerak Sam Gopal "escalator" LP koje cu se rijesavati. To ti je band gdje je Lemmy bio prije Hawkwind banda. To su poceci psihodelije, 1968 godina. Lemmy je napravio skoro sve pjesme na albumu kako kaze u svojoj knjizi, pjeva na svim pjesmama i svira gitaru (jer tad jos nije bio basist). Nemaju bubnjeve nego tablas. To su ti oni mali bubnjevi kojih ima puno i sviraju se dlanovima.

Link to comment
Share on other sites

A ja se bas pitam gde nestadose oni smesni likovi iz osamdesetih u puma patikama i tesnim farmerkama...kad ono tu ste na gomili i niste evoluirali ni za pedalj.

Cestitam na doslednosti.

N E R A Z U M E :D

Moze li,molim te,pojasnjenje ? Sta je pisac zeleo da kaze ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...