Jump to content


Motörhead


Lakedemon

Recommended Posts

Vidim da se 'borba' u ovoj temi odužila...

Metalci su mi bili simpatiÄni iako sam bio bliži drugoj (punk) strani.

Od muzike koju su metalci slušali, slušao sam samo ono što i nije metal - Motorhead i AC / DC. Plus Maiden. I tu sam stao - u tvrde struje, metal žanrove i podžanrove nikad zalazio.

nego, gde nestade grupa Griva (kada je već neko imidž pomenuo)? :nerd

Link to comment
Share on other sites

slayer jest metal. Ali slayer ima zajednicko sa ova dva banda isto ko i hendrix sa sepulturom :nerd

Motorhead band koji je izrastao iz psihodelije (hawkwind) i progresive (pink fairies) i koji po pol albuma (na prvim albumima) ima pjesme Hawkwinda i Pink Fairiesa ces povuc paralele sa nekim kao slayerom hahahahaha...

Link to comment
Share on other sites

Neću da povlaÄim paralele ali Slayer i Motorhead su (naravno sasvim sluÄajno) headlineri Äuvenog Graspop Metal Meeting festivala 2010.

Ostali uÄesnici su Kiss, Aerosmith, Channel Zero, Killswitch Engage, Amon Amarth, Immortal, My Dying Bride, Tarja, Ratt, Behemoth, Ignite, Korpiklaani, Sepultura, Saxon, Anvil, Jon Oliva's Pain, Walls Of Jericho, Tankard, Bleeding Through, Alestorm, All Shall Perish, Deadlock, The Faceless, Bullet For My Valentine, Sabaton, Mucky Pup, Necrophobic, Therion, Doro, Bloodbath, Nile, Obituary, As I Lay Dying, Ghost Brigade, Job for a Cowboy, Finntroll, Hail of Bullets, Devil Driver, Killing Machine, Evergrey, Gama Bomb i Axel Rudi Pell.

Chuck Berry, Little Richard, Bill Haley, Fats Domino, Buddy Holly, Jerry Lee Lewis i Elvis Presley joÅ¡ uvek nisu povrdili uÄešće.

Link to comment
Share on other sites

Neću da povlaÄim paralele ali Slayer i Motorhead su (naravno sasvim sluÄajno) headlineri Äuvenog Graspop Metal Meeting festivala 2010.

...

Chuck Berry, Little Richard, Bill Haley, Fats Domino, Buddy Holly, Jerry Lee Lewis i Elvis Presley joÅ¡ uvek nisu povrdili uÄešće.

:roll::o:D

Link to comment
Share on other sites

Neću da povlaÄim paralele ali Slayer i Motorhead su (naravno sasvim sluÄajno) headlineri Äuvenog Graspop Metal Meeting festivala 2010.

Ostali uÄesnici su Kiss, Aerosmith, Channel Zero, Killswitch Engage, Amon Amarth, Immortal, My Dying Bride, Tarja, Ratt, Behemoth, Ignite, Korpiklaani, Sepultura, Saxon, Anvil, Jon Oliva's Pain, Walls Of Jericho, Tankard, Bleeding Through, Alestorm, All Shall Perish, Deadlock, The Faceless, Bullet For My Valentine, Sabaton, Mucky Pup, Necrophobic, Therion, Doro, Bloodbath, Nile, Obituary, As I Lay Dying, Ghost Brigade, Job for a Cowboy, Finntroll, Hail of Bullets, Devil Driver, Killing Machine, Evergrey, Gama Bomb i Axel Rudi Pell.

Chuck Berry, Little Richard, Bill Haley, Fats Domino, Buddy Holly, Jerry Lee Lewis i Elvis Presley joÅ¡ uvek nisu povrdili uÄešće.

hahaha... sta kao tko nastupi na metal festu mora biti metalac? Na rock festovima su puno puta bili i metalci i punkeri. Ne vidim tvoju poantu. AL dobro evo kad navaljujes. Motorheadi ove godine sviraju u njemackoj na "rock am ring" i "rock im park". Pa onda u svedskoj "get away rock festival", pa onda su svirali u belgiji "rock zottegem", pa u "norway rock festival", pa u spanjolskoj "rock star live" itd. Ovo su datumi od ove godine gdje ce biti i iz 2008 godine. Ako zelis mogu ti napisati njih pokoju stotinu od 1975 na ovamo. U ovim nazivima festivala nema rijeci "metal". Ali ni na jednom festivalu bio on metal ili rock nisu samo metalci ili rockeri pa ne vidim tvoju poantu. Ovi muzicari vecina ih je mrtva pa zato se nisu prijavili. Inace Motorhead je moderniji rock. Dao sam ti primjer na proslim postovima da Miles Davis u 40 tima ne zvuci isto kao u 80tima. Kao ni rock n roll u 50tima i 80tima. Mislim Majke i Partibrejkers su rock n roll al ne zvuce kao little richard. Evolucija u muzici se to zove. Svaki zanar se razvija kao i rock n roll. Osim ako mislis da je rnr umro 1959 kao i jazz?

Link to comment
Share on other sites

Neću da povlaÄim paralele ali Slayer i Motorhead su (naravno sasvim sluÄajno) headlineri Äuvenog Graspop Metal Meeting festivala 2010.

...

Chuck Berry, Little Richard, Bill Haley, Fats Domino, Buddy Holly, Jerry Lee Lewis i Elvis Presley joÅ¡ uvek nisu povrdili uÄešće.

:o:o:D

Ovi muzicari vecina ih je mrtva pa zato se nisu prijavili.

:roll::D:D

Link to comment
Share on other sites

Samo ti fino skuhaj kaficu, stavi naocale i dobro procitaj i prouci ovu temu od prve stranice pa da se ne ponavljamo bez veze. Osim ako nesto novo imas za reci onda ok.. :roll::o

PoÅ¡to nemam ozbiljnog sagovornika ja na ovoj temi mogu samo da se zajebavam, Å¡to i Äinim.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...