Jump to content


The Wild Bunch (Divlja horda)


dvv

Recommended Posts

Andrija u gro planu, iza njega Vaskez:

AndrijaVaskez.jpg

Leonardo levo, BokiVokiToki desno:

LeonardoBokiTokiVoki-1.jpg

Pera421 levo, BokiVokiToki desno:

Pera451BokiTokiVoki.jpg

Vaskez levo, Kuja desno:

VaskezKuja.jpg

@Nikola

A baÅ¡ sam se pitao gde si ti, kada i sam reÄe da radiÅ¡ u istoj zgradi? Nema veze, sledeći put.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 156
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Na slici Pera gleda udesno prema Kuji koji obrazlaze pozicioniranje AR 90 u malom prostoru. Fermat-ova teorema je dokazana, o pozicioniranju 90-ti ima jos da se razmislja...

Ili kao u onom vicu: "Mujo, daj ti ipak one mape..."

ar-90.JPG

Nista lakse, sa zadnje strane dobar stolar napravi klizna vrata i ovaj gore golemi se koristi kao plakar.

Link to comment
Share on other sites

aHA! Piraterija na stolu se razmenjuje, je li? :D

btw Pera deluje vrlo zainteresovano... :banana:banana

Tata ti pirat, znaš. :wave2

To su kopije onog CD-a Hank Marvin-a, ex-Shadows gitariste, koje sam ja podelio onako za dobru sreću, da sve krene lepo.

Link to comment
Share on other sites

Da, i mnogo vise od toga. Jedan od retkih ljudi koji te saslusa, sugerise poboljsanje i napravi ono sto ste se dogovorili, a ne ono sto mu je bilo najlakse, ili sto je on smatrao da je najbolje, ili nesto deseto.

Razuman, razlozan i prijatan covek, pre svega. :banana

Ovo je lepo procitati i znati, retko je to u iznad pominjanoj zemlji.

Link to comment
Share on other sites

O Leonardu ...

Poznajemo se i radimo zajedno već 8 ili 9 godina, viÅ¡e se ne sećam taÄno. Za celo to vreme, nikada se nije desilo da sam dobio bilo Å¡ta drugo sem onoga Å¡to je dogovoreno. Nikada se cena nije razlikovala od dogovorene. Nikada nije okasnio, sem jednom, a to je bilo iz razloga koji su bili potpuno van i njegove, i moje mogućnosti uticaja, dakle viÅ¡a sila u najdoslovnijem smislu te reÄi. Retko se dogodi da Zoran ne predloži neku izmenu, koja obavezno i stvarno popravi poÄetnu ideju. Jedan od retkih ljudi koje poznajem koji se uvek ponaÅ¡a visoko profesionalno i Äasno ljudski. Svaki put ga obavezno sasluÅ¡am, ponekada i odgodim izradu na par dana da inkorporiram njegove sugestije u ono Å¡to treba da nastane.

To su neki moji racionalni razlozi zašto i radim sa njim, i privatno se družim sa njim.

Kada mi je stigao DAC iz Australije, naprosto sam pokupio sve i otišao do Zokija. Stavio sam sve na sto i rekao: "Zoki, evo šta treba da uđe unutar kutije, a ti meni sada napravi kutiju od aluminijuma kakvu bi i sebi napravio, cena nije bitna". Tako je i bilo, a kako to izgleda, evo je kod mene, pa koga zanima, neka naleti da je pogleda. A mogu i da je slikam, nema tu tajni.

A moja je grandiozna sreća u životu Å¡to pored Zokija radim sa joÅ¡ dvojicom veoma sliÄnih po pristupu poslu ljudi. Možda pomalo i pamet, jer ako niÅ¡ta viÅ¡e, bar sam umeo da prepoznam pravi kvalitet.

Link to comment
Share on other sites

Jel' Boca! ..Sto su ti tako crvene i rasirene zenice na fotki? Sta ste to jos "konsumirali" pored piva, ajd' lepo priznaj...?! :wave2:D

Ma jok, to on radi u Äistoj klasi A, pa mu se hladnjaci/okice usijaju ... :D:banana:banana

Link to comment
Share on other sites

Capo di tutti capi se ne slika. :heat:heat:heat

Poslednji put kada su hteli da me slikaju, pukao objektiv. :beer:xmas:xmas

Evo, za znatiželjne, sa svim pikantnim detaljima mog skromnog života: http://www.tnt-audio.com/edit/dejan_e.html

Sad je OK :beer . Nije zbog znatiželje već zbog ravnopravnosti. Da sam znatiželjan, prikljuÄio bih se prekljuÄeraÅ¡njem HiFi trustu :screwy

Don Dvv :order

:xmas

Link to comment
Share on other sites

dvv je Keyser Soze.

The UNusual suspect. :order:heat:beer

Pa da znaÅ¡ Nik, ima i zrno istine u tome. Na primer, od 12 policijskih prijava, na sudu sam oborio 11. Onu jednu nisam ni imao prilike da oborim, sudija iz Nove Pazove mi je lepo i demokratski na reÄ pandura odmah poslao uplatnicu.

Mada, u kontekstu petka, viÅ¡e sebi liÄim na major Reisman-a. :screwy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...