Jump to content


The Wild Bunch (Divlja horda)


dvv

Recommended Posts

  • Replies 156
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja nemam planove, dakle ostavio sam cele veÄe otvoreno. Ako bude druÅ¡tva, ostajem i ja dokle god nas ima za neku žvaku. Isto kao i BokiTokiVoki, on muÄenik mora, jer ga ja vozim nazad do Jerkovića. :plakanje

Link to comment
Share on other sites

Ja nemam planove, dakle ostavio sam cele veÄe otvoreno. Ako bude druÅ¡tva, ostajem i ja dokle god nas ima za neku žvaku. Isto kao i BokiTokiVoki, on muÄenik mora, jer ga ja vozim nazad do Jerkovića. :plakanje

Å to?

Pa ima BokiTokiVoki tu iza ćoška kod "Fontane" 18-ticu do Braće Jerkovića.

Ne mora uopšte da se "šlepa", samo treba da bude dovoljno trezan da zna kada treba da siđe...

Link to comment
Share on other sites

Što? Pa ima BokiTokiVoki tu iza ćoška kod "Fontane" 18-ticu do Braće Jerkovića.

Ne mora uopšte da se "šlepa", samo treba da bude dovoljno trezan da zna kada treba da siđe...

Ima. Tom logikom, ja uopšte ne moram da idem po njega, neka lepo sedne na bus i eto njega. A ima i bus za Zagreb, pa ne moram ni do onde da ga vozim, neka krene sabajle tog dana, pa se vidimo tamo.

Froggy, BokiTokiVoki i ja idemo unazad bar 5 godina, ako ne i duže. On je moj najverniji suvozaÄ, NI JEDNOM nisam iÅ¡ao u ZG bez njega, NI JEDNOM druÅ¡tvo iz ZG nije doÅ¡lo do Morovića a da ih nas dvojica nismo saÄekali, itd. Ukratko, Äovek ima status. A nisam mu niÅ¡ta poklanjao, nego ga je poÅ¡teno stekao. On nema auto, ja imam, pa me ne mrzi da odem po njega i da ga vratim. Ne moram, ali hoću, a hoću jer smatram da tako treba. I to je cela priÄa.

Ako i nekome drugome odredišta nešto rade, dobrodošli su, i malo ćemo skrenuti ako treba.

Link to comment
Share on other sites

Kad vec pitas...

Imam sluzbeni auto, a imam i muku.

Naime, osim nedeljom potpuno je nemoguc dogadjaj da nadjem parking mesto u blizini kuce. Umesto toga, parkiram 10-tak minuta pesaka od kuce.

Kad vec jednom nadjem mesto, tesko me je naterati da predjem most, vratim se i ponovo trazim mesto. Onda koristim samo noge.

Zato mi je Ptica i odgovarala.

A most ne volim, lakse me je naterati da "skoknem" do NS, nego preko mosta...

Link to comment
Share on other sites

Froggy, BokiTokiVoki i ja idemo unazad bar 5 godina, ako ne i duže. On je moj najverniji suvozaÄ, NI JEDNOM nisam iÅ¡ao u ZG bez njega, NI JEDNOM druÅ¡tvo iz ZG nije doÅ¡lo do Morovića a da ih nas dvojica nismo saÄekali, itd. Ukratko, Äovek ima status. A nisam mu niÅ¡ta poklanjao, nego ga je poÅ¡teno stekao. On nema auto, ja imam, pa me ne mrzi da odem po njega i da ga vratim. Ne moram, ali hoću, a hoću jer smatram da tako treba. I to je cela priÄa.

"dvv", "BokiTokiVoki", MY FULL RESPECT! kralj.gif

Link to comment
Share on other sites

Kad vec pitas...

Imam sluzbeni auto, a imam i muku.

Naime, osim nedeljom potpuno je nemoguc dogadjaj da nadjem parking mesto u blizini kuce. Umesto toga, parkiram 10-tak minuta pesaka od kuce.

Kad vec jednom nadjem mesto, tesko me je naterati da predjem most, vratim se i ponovo trazim mesto. Onda koristim samo noge.

Zato mi je Ptica i odgovarala.

A most ne volim, lakse me je naterati da "skoknem" do NS, nego preko mosta...

Lenja bubo! :plakanje:plakanje:plakanje

Link to comment
Share on other sites

Lenja buba redovno upraznjava promenadu Milesevska - centar - Milesevska bez upotrebe prevoznih sredstava :plakanje.

Generalno govoreci, vise volim da pesacim nego da vozim.

Juce sam se lepo nasetao po gradu, noseci na ledjima jedno pojacalce. Do kraja dana videcemo da li ce da zavrsi u "Sta ste udomili..."

Link to comment
Share on other sites

Ćorak! twak.gif

Danas Äoporativno idemo da vidimo uzrok mog (i ne samo mog) proÅ¡lovikendskog debakla. blush.gif

Jadna beba, traumiraće se kad nas bude videla - sve sâm mator konj do konja (i mlade supruge do nas). naughty.gif

A plašim se da ćemo reprizirati "propratne događaje" od prošle subote. isuse.gif

Moram da priznam, ali zavidim vam na finom i kulturnom društvu. sad.gif

Well, better luck next time... by.gif

Link to comment
Share on other sites

Obrnuto, oÄekujem joÅ¡ dvojicu koji nisu na spisku, a jako su bitni. Mystery men!

Sem toga, bolje 6 ili 7 odabranih, nego 50 ljudi, od kojih je recimo 40 bez veze. Pa ne radimo mi to da popunjavamo ili probijamo neke norme, nego sopstvenog gušta radi.

Link to comment
Share on other sites

Po meni, ono sinoć ispade sasvim lepo. Bilo nas je sedmoro, malo i na smenu gde jedan ode a drugi doÄ‘e, sedeli smo do pola deset i Äini mi se siti se ispriÄali. Kuja i Vasquez su do najfinijih detalja obradili temu AR-a, Andrija i ja smo divanili o deci, ali je on posle morao da ide, Nekoliko tema se vrtelo, itd. Sve u svemu, Å¡to se mene tiÄe, odliÄno vreme, vrlo rado ću ponoviti.

Biće i par sliÄica kasnije.

Link to comment
Share on other sites

Meni je stvarno zao sto sam uspeo da propustim... K'o za inat sam se otrovao necim, negde oko 11 sam u kancu "bacio peglu" i nastavio da izbacujem iznutrice celu noc... Ono, klasicno trovanje, dogurao sam uvece do 38.7C.... raspad.

Danas bolje, ali nije za medju ljude. Bice super ako sutra uspem da odem na show.... :/ Nadam se da mi necete zameriti i da cu biti pozvan i sledeci put.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...