Jump to content


Nedozvoljen oglas?


Sonichammer

Recommended Posts

E da, jedan od mojih banova na mesec dana je bio na osnovu Älana koji je dva meseca nakon toga ubaÄen u pravila i nikom niÅ¡ta..

Ako bi krenuo da nabrajam ljude koji su napustili forum odnosno na neki naÄin oterani lista bi se otegla...Zoran Botić recimo, Äitava Samogradnja trenutno je slabija od njega jednog!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

molio bih gospodina PAJU i LJUBU da me slobodno iskljuÄe sa ovog foruma jer bez nekog razloga pogotovo meni koji i nisam baÅ¡ upućen u deÅ¡avanja nedozvoljavaju ni neke slike nove da postavim ni moguće uslove razmene i doplate oko mojeg oglasa.

stalno treba da Äekam, 7 dana za ovo pa joÅ¡ 7 dana za ono i tako do nove godine jer ću u protivnom biti neznam ni ja kažnjen ili neÅ¡to sliÄno.. .. hvala svim dobrim ljudima sa kojima sam se tu i tamo dopisivao i družio.

vama gospodo želim da i dalje vrÅ¡ite represarije i kažnjavate Älanove foruma kad i kako hoćete.

siguran sam da moje obrazloženje nećete postaviti jer će vas biti možda i sramota.....

sa drugarskim pozdravom safet iz subotice

Link to comment
Share on other sites

molio bih gospodina PAJU i LJUBU da me slobodno isključe sa ovog foruma jer bez nekog razloga pogotovo meni koji i nisam baš upućen u dešavanja nedozvoljavaju ni neke slike nove da postavim ni moguće uslove razmene i doplate oko mojeg oglasa.

stalno treba da čekam, 7 dana za ovo pa još 7 dana za ono i tako do nove godine jer ću u protivnom biti neznam ni ja kažnjen ili nešto slično.. .. hvala svim dobrim ljudima sa kojima sam se tu i tamo dopisivao i družio.

vama gospodo želim da i dalje vršite represarije i kažnjavate članove foruma kad i kako hoćete.

siguran sam da moje obrazloženje nećete postaviti jer će vas biti možda i sramota.....

sa drugarskim pozdravom safet iz subotice

Mora da je neka zavera... :klanjanje

Pravila su vrlo jasna:

viewtopic.php?f=21&t=7395

"- Zabranjeno je podizati poziciju oglasa u periodu od 7 dana od prethodne poruke (pre postavljanja oglasa pripremite eventualne fotografije, tekst i sl.). Ovo ukljucuje i podatke o rezervaciji uredjaja. Izuzetak je smanjanje cene uređaja. "

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav modelatorima

Moje pitanje je isto u vezi oglasa. Prvi put sam postavio oglas u vezi kupovine deka Sony TC-RX77 i TC-RX55. Sada me interesuje zaÅ¡to mi nije dozvoljeno da treći put se oglasim ili da podignem poziciju kako vi to kažete, ne vidim razlog tome jer dekove kupujem. PoÅ¡to sam proÄitao pravila a i ovde ste izneli par Älanova pravila, moje miÅ¡ljenje da sam ne poÅ¡teno izbaÄen sa oglasa smatram da nema potrebe da postavljam slike dotiÄnih dekova ili da navodim cenu jer u oglasu sam naveo da kupujem pokvarene jer mi trebaju kao donatori delova.

Hvala unapred na odgovoru

POZDRAV :klanjanje

Tomislav - tobra

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav modelatorima

Moje pitanje je isto u vezi oglasa. Prvi put sam postavio oglas u vezi kupovine deka Sony TC-RX77 i TC-RX55. Sada me interesuje zašto mi nije dozvoljeno da treći put se oglasim ili da podignem poziciju kako vi to kažete, ne vidim razlog tome jer dekove kupujem. Pošto sam pročitao pravila a i ovde ste izneli par članova pravila, moje mišljenje da sam ne pošteno izbačen sa oglasa smatram da nema potrebe da postavljam slike dotičnih dekova ili da navodim cenu jer u oglasu sam naveo da kupujem pokvarene jer mi trebaju kao donatori delova.

Hvala unapred na odgovoru

POZDRAV :klanjanje

Tomislav - tobra

Ovaj oglas?

viewtopic.php?f=21&t=19100

Koliko vidim, oglas je "obnovljen" odnosno up-ovan tri puta od postavljanja, a u logovima ne vidim da neki update nije odobren?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...