Jump to content


Pinball Wizard Records - otvaranje u subotu 6.2.2010.


Willi Studer

Recommended Posts

ja samo da kao stalna musterija pohvalim ekipicu iz Pinball wizard-a. Raspolozenje je uvek na nivou, dugo ocekivana knjiga poezije porucena i stigla u prave ruke, doduse srecni vlasnik nije bas bio u stanju da se raduje - boleo ga vazduh oko glave.

Svaka cast i na sve vecem izboru `popularne` muzike, nadam se da ce vlasnika trgovacka statistika podstaknuti da nastavi tako.

mala sugestija - morate uciniti nesto po pitanju povecanja kolicine kiseonika, smanjenja vlage i temperature u radnji, osecaj je kao da treba da pocne sezona monsuna. Cene moraju biti jasno istaknute(sa ,00) na svemu sto se prodaje a ako se ne prodaje mora biti naglaseno da se radi o exponatu (`everything but the girl!`). Ovako barem kaze Zakon o zastiti potrosaca. Znam da nadlezna inspekcija za prvu posetu uzme 25000-50000rsd za ovaj propust, posle uzimaju kozu sa ledja. Ukoliko nemate protekciju, naravno.

Srecno!

:lol:

Link to comment
Share on other sites

Sve duhoviti likovi, dokoni :D

NE, imaju samo nove ploce.

Bez ikakve malicioznosti, pitam, jer ona koju sam juce kupio, zakleo bi se da nije nova, da je nisam otpakovao.

Unutrasnji omot zacepan, ploca dobrano kriva, igla ide kao na balerini, ca se vide i neke ogrebotine na povrsini :D . Imam mnogo boljih primeraka starih 30 godina, pa mi je zbog toga cudno.

PS, jesam dokon, nedelja je. Pocistio sam usisivacem, spremio rucak, pustio masinu za ves , osisao travu iza kuce... :thumbsup2

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...