Jump to content


Pinball Wizard Records - otvaranje u subotu 6.2.2010.


Willi Studer

Recommended Posts

Ja sam imao davno nekoliko radnji sa audio diskovima. Samo da dodam da je to krajne neprofesionalno. Muzika prodaje disk ili plocu. I jako je bitno da prodavac zna sta prodaje i da se razume u posao.

Takve radnike treba zameniti pod hitno. Sigurni bi poboljsao prodaju za nekih 20% sigurno. Ja obicno u takve radnje i ne ulazim. Odmah me iznerviraju.

Takve radnje ce jedno vreme da opstanu jer nema zdrave konkurencije. Ja da sam na tvom mestu bi promenio izvor gde nabavljam ploce defintivno.

PS Steta sto ovo gazda radnje ne procita.

Kad se nameracim na neki vinyl, moze i Dzek jeb..i trbosek da ga prodaje u radnji, ipak cu ga kupiti ! Ako prodavci izazivaju nervozu, valja probati neku jogu, dzogiranje, ... :wink:

Pih, bas simpaticna devojka...

Jasta, S. je prema meni uvek bila korektna! ...isto vazi i za uvek nasmejanu Magdalenu!

Link to comment
Share on other sites

Ras, ne siri lazne vesti...

PreviÄ‘am da svi baÅ¡ ne dele jednak smisao za humor i izvinjavam se ako sam nekoga naveo na pogreÅ¡an zakljuÄak.

Jasta, S. je prema meni uvek bila korektna! ...isto vazi i za uvek nasmejanu Magdalenu!

Skupštino, zovi kad kreneš put radnje, da S. ponesemo neki cvetić.

Link to comment
Share on other sites

+1 ... odgovorice sto pre,samo kad?... posle popusta?

Sutra cu da zovem, mozda je i prodato ovo moje,i u tom slucaju bi trebalo da odgovore.

Popust im traje do 15. januara, a kako mi reÄe devojka u radnji nova tura ploÄa će biti u prodaji od 3. januara. E sad da li će i ona biti na popustu...?

Link to comment
Share on other sites

Popust im traje do 15. januara, a kako mi reÄe devojka u radnji nova tura ploÄa će biti u prodaji od 3. januara. E sad da li će i ona biti na popustu...?

Kojim povodom? Za novu 2012 godinu?

Zaboravio si da bolduješ znak pitanja. Ja se isto pitam da li popust koji traje do 15. januara važi i za novu turu.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 year later...

Ono je bio rodjendan prodavnice, a ovo je globalni praznik

To (skoro) znam...

Vest o tome da će se nešto u PW desiti 12. aprila je napisana 19. aprila, (na)pisana je kao o budućem vremenu. To sam primetio u URL koji sam naveo... Možda grešim...

Updateâ‚: Upravo sam pogledao. Ispravili su, sada piÅ¡e 21. april... Sada je (skoro) sve jasno... ;)

Link to comment
Share on other sites

To (skoro) znam...

Vest o tome da će se nešto u PW desiti 12. aprila je napisana 19. aprila, (na)pisana je kao o budućem vremenu. To sam primetio u URL koji sam naveo... Možda grešim...

Updateâ‚: Upravo sam pogledao. Ispravili su, sada piÅ¡e 21. april... Sada je (skoro) sve jasno... ;)

Samo greška u datumu, sve se dešava u subotu, (21. )

http://www.recordsto...y=Serbia&venue=

PW je i prethodnih godina obeležavao ovaj dan prigodnim akcijama

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...