Jump to content


Pinball Wizard Records - otvaranje u subotu 6.2.2010.


Willi Studer

Recommended Posts

Ja bih je kupio ali nemam gramofon. Odlicna je plocathumbsup2.gifDa li ima neko cd?

Kupio ja, za Äika-Vuleta, mesecima je stajala po ceni za koju nema Å¡anse da se naÄ‘e na netu. Ne znam da li je ostao joÅ¡ neki primerak ploÄe.

Pozovi radnju i proveri, mislim da imaju i cd (devojka me pitala cd, ili ploÄa?, Äini mi se.)

Link to comment
Share on other sites

Kupio ja, za Äika-Vuleta, mesecima je stajala po ceni za koju nema Å¡anse da se naÄ‘e na netu. Ne znam da li je ostao joÅ¡ neki primerak ploÄe.

Pozovi radnju i proveri, mislim da imaju i cd (devojka me pitala cd, ili ploÄa?, Äini mi se.)

Edit: Warning zbog prozivanja moderatora

Možda bi ti rekla da nemaju CD...he-he, MRMOT nema gramofon...normalno da nema kada mu je ozzy rekao da je CA 840 najbolji plejer...

Link to comment
Share on other sites

Edit: Warning zbog prozivanja moderatora

Možda bi ti rekla da nemaju CD...he-he, MRMOT nema gramofon...normalno da nema kada mu je ozzy rekao da je CA 840 najbolji plejer...

Nije mi to rekao, ali je najbolji koji sam do sada kod sebe slusao. Jbg, gramofon koji bi eventualno mogao da se nadje kod mene podosta kosta i za sada mi se ne bacaju pare.

Jos kada bih mogao da odem u prodavnicu i da kupim novu plocu koju zelim da imam za neke normalne novce, koja nece imati vise sumova od muzike i kada budu izmislili trajne igle, onda bih mozda razmislio o kupovini za sada nepotrebnog predmeta.

Long live flacthumbsup2.gif i 840C sa njegovim dac-om....

Link to comment
Share on other sites

On je to tako shvatio, kada sam mu ja rekao da gramofon svira bolje brže-bolje ga je prodao...naravno gramofon!

Jbt, otvorio si mi oci.icon_eek.gif Upravo sada mi je postalo jasno zasto sam napravio tako ishitren potez. Od sada cu da radim kontra od onoga sto ti kazes i sto posto cu da prodjem boljecrno-na-belo.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

totalno sam razocaran uslugom u Pinball Wizard-u. Upravo stizem odatle, praznih ruku a poprilicno sam bio zagrejan za potrosnju para.

U radnji nema nikakve muzike a da se cuje. Imate samo prodavacicu(ona druga, nije Magdalena) koja vodi privatni razgovor, napadnim tonom. Mene to uopste ne intresuje, interesuje me muzika a i trebalo mi je nekoliko informacija o mogucnostima da se dodje do nekakvih knjiga. Sve dzaba, prodavacica ni jednim gestom ne pokazuje da je primetila musterije u radnji. Nisam sam i pocinjem da se sprdam sa prijateljem na njen racun, sad ja, poprilicno glasno. Sve je dzaba, ona ne bi primetila ni da iznesem 20 ploca iz radnje. Moj prijatelj umire od smeha, upravnik je vise maloprodajnih objekata i komentarise kako takve kod njega ne opstaju ni nedelju dana.

Na kraju gubim zivce i odlazim i u prolazu joj dobacim kako je krajnje neposlovna sto vodi privatni razgovor dok u radnji ima musterije. I pritom se ne cuje nikakva muzika, mislim se. Na to mi ona(ne pustajuci telefon) `ladno rece kako mora da razgovara i da je to bitnije jer joj je drugarica ili tako nesto, nesretna. Kakve to veze ima sa poslom, priupitah, na sta nisam dobio odgovor, nastavila je da prica.

Na ulazu mi je dobacila, krajnje kurvanjski da pozdravim gazda Ziku.

Gazda Ziko, pozdravila te tvoja radnica koja nije Magdalena. Ona nije mogla licno, posto je pricala telefonom.

E da, pozdravljam te i ja. Sta mislis sta bi ti rekla inspekcija posto ovo tumacim kao odbijanje prodavca da mi proda robu sto je protivzakonito jer na njima nije pisalo `eksponat`.

Doduse, naplatili bi ti i kaznu i na one ploce na kojima imas cenu. Cena, po zakonu mora biti izdvojena i mora biti iskazana sa `,oo` inace se ne smatra cenom i kupac nije duzan da plati.

A i cini mi se da imas jos par stvari bez i takve cene a ne pise `eksponat`. Pitaj knjigovodju, ovo je tek protivzakonito.

I pozdravi radnicu koja nije Magdalena. Reci joj da se tako ne vodi posao. I oslobodi se takvih jer ce te kostati zivaca, para i ugleda.

Link to comment
Share on other sites

Ovu plocu sam kupio u toj prodavnici.

Inspiracija za gazda Ziku - sta da uradi sa radnicom koja nije Magdalena?

Ne daj Boze da taj gazda Zika uradi slicnu stvar, eto tebe kao optuzenog za krivicno delo podstrekivanja! Mada, vadi te ovaj znak pitanja na kraju recenice... :wink::thumbsup2

Meni nekako najdraze kad me niko nista ne pita u radnji ili se pak ponudi da pomogne... a, jos gori je onaj rad kad krenu da idu za tobom (ne mislim na pinball), i stalno ponavljaju ''izvolite'' ili ''mogu li nekako da pomognem'' ? :order

A, da, najgora stvar... kad pozelis ''dobar dan'', a neko te ni ne primeti, a kamoli udostoji odgovora! A, taj pinball... razmisljam... tamo da radim, poludeo bi' od samoce, vestackog svetla i saznanja da sam 8 sati dnevno u ulickanom podrumu! :blink:

post-16450-085823500 1291036291_thumb.jp

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ja sam imao davno nekoliko radnji sa audio diskovima. Samo da dodam da je to krajne neprofesionalno. Muzika prodaje disk ili plocu. I jako je bitno da prodavac zna sta prodaje i da se razume u posao.

Takve radnike treba zameniti pod hitno. Sigurni bi poboljsao prodaju za nekih 20% sigurno. Ja obicno u takve radnje i ne ulazim. Odmah me iznerviraju.

Takve radnje ce jedno vreme da opstanu jer nema zdrave konkurencije. Ja da sam na tvom mestu bi promenio izvor gde nabavljam ploce defintivno.

PS Steta sto ovo gazda radnje ne procita.

Link to comment
Share on other sites

PS Steta sto ovo gazda radnje ne procita.

Otkud znaÅ¡ da ne Äita?

Pogledaj datum posta na koji se odnosi tvoj komentar.

Ne da Äita, nego i reaguje!

Radnica koja nije Magdalena više ne radi. Radnica koja jeste Magdalena je klonirana i radi u svim smenama. Prodaja je za kratko oživela za XY procenata, pa sad možemo da uživamo u blagodetima popusta.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...