Jump to content


Pinball Wizard Records - otvaranje u subotu 6.2.2010.


Willi Studer

Recommended Posts

Oduvek su me nervirali komentari tipa: "Jaaaoo,pa kod vas je skuplje nego u Johanesburgu ili Burkini Faso..." ...a kada je jeftinije samo cute,pazare, i puni sebe misle kako su te preveslali ili da si se nesto zahebo u racunu.Zato gospodo draga kome je bilo sta skupo, lepo put pod noge sa soskom i punim budjelarom, pa u svet po jeftinije potrepstine. :screwy

Link to comment
Share on other sites

Pa uporedite cene novih vinila i cd-a recimo na Amazonu, gde je isto izdanje na vinilu i preko 50% veca nego na CD-u. Racunica je jednostavna i razumljiva. Na CDu je tiraz visestruko veci nego na ploci. Znaci cene vinila su zbog toga mnogo vece u samoj nabavci. To nema veze sa drzavom , pdv.

Link to comment
Share on other sites

Zato gospodo draga kome je bilo sta skupo, lepo put pod noge sa soskom i punim budjelarom, pa u svet po jeftinije potrepstine. :screwy

Pažljivo Äitaj i ne padaj u vatru, filozof i ja smo aklamacijom zakljuÄili da je za ploÄe upravo kupovina iz fotelje najisplativija solucija, ako izuzmemo njegova loÅ¡a iskustva i najbolja...

Link to comment
Share on other sites

Zvuchniak: 'el ti dobro veceras? :beer

Ajde, razmisli malo, umij se hladnom vodom, procitaj ponovo to sto si gore napisao/kopirao, pa napisi ponovo.

Razmislio, umio se (ali toplom vodom, nestalo mi hladne), tako da...

ÄŒekao sam samo trenutak da poÄnete da se slažete i potvrÄ‘ujete jedan drugom izreÄeno :heat Koji ste vi likovi... Treba vam da se prethodno dobro isprozivate da bi ste pokapirali da ste u stvari vrlo sliÄni :screwy Koji likovi...

Å trecn'o si se malo a ??? :xmas

Hteo sam joÅ¡ neÅ¡to da napiÅ¡em da vidim kako ćeÅ¡ da reagujeÅ¡ al' reko, neću da mi gospodin brat Laki dobije srÄku :order

Link to comment
Share on other sites

Pažljivo Äitaj i ne padaj u vatru, filozof i ja smo aklamacijom zakljuÄili da je za ploÄe upravo kupovina iz fotelje najisplativija solucija, ako izuzmemo njegova loÅ¡a iskustva i najbolja...

Ma nije mi palo napamet ni za trenutak da se pecem i nije bilo upuceno na tvoju adresu, vec kao globalna pojava na ovim prostorima,ne samo u vezi vinila vec uopsteno.Ko god se bavi trgovinom i uvozom robe iz belog sveta,zna kakav je to sizifovski posao...a scene u maloprodaji :screwy:order:xmas:heat:beer:xmas...i treba da ugodis svakom, a cud ljudska je cudna zverka.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Bio sam juce,bilo je jako lepo.Dosta ljudi,zanimljive svirke,besplatna hrana i pica koliko hoces.Sve pohvale domacinima za organizaciju.Kasno sam dosao i tad nisam zatekao nikoga sa foruma.Grupa Ika je privukla veliku paznju i jako pozitivne reakcije ljudi koji su bili.Citala se i poezija(slike 4 i 5).Vredelo je doci.Evo slika.

post-3062-128511043867_thumb.jpg

post-3062-128511043877_thumb.jpg

post-3062-1285110439_thumb.jpg

post-3062-128511043917_thumb.jpg

post-3062-128511043934_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...