Jump to content


Pinball Wizard Records - otvaranje u subotu 6.2.2010.


Willi Studer

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Citat sa sajta:

Osim toga, imajući u vidu da vinil uspeÅ¡no opstaje ali da vlasnici gramofona gotovo da nemaju gde da potraže ove ureÄ‘aje i prateću opremu, Pinball Wizard Records je jedinstveno mesto u Beogradu gde možete nabaviti gramofone, gramofonska pretpojaÄala i prateći pribor za održavanje gramofona i ploÄa.

Massive attack! :cheers

Link to comment
Share on other sites

Nova pozdravna poruka na sajtu, radno vreme istaknuto, a i broj telefona. I cene u on-line katalogu.

Napredak je evidentan, juÄe su stigle i neke nove ploÄe...problem je Å¡to se stanje iz kataloga i radnje uopÅ¡te ne poklapaju, dve ploÄe koje sam juÄe video na sajtu danas nisam zatekao u dućanu...

Link to comment
Share on other sites

Napredak je evidentan, juÄe su stigle i neke nove ploÄe...problem je Å¡to se stanje iz kataloga i radnje uopÅ¡te ne poklapaju, dve ploÄe koje sam juÄe video na sajtu danas nisam zatekao u dućanu...

PojaÄaj pozadinsko osvetljenje na monitoru!

Tada će se preko slike omota albuma pojaviti i'll be back.

Link to comment
Share on other sites

PojaÄaj pozadinsko osvetljenje na monitoru!

Tada će se preko slike omota albuma pojaviti i'll be back.

Samo se ti zavitlavaj, ako se neko već toliko ugradjuje u cene onda bar može da ažurira katalog, naslovi kojih nema u radnji i dalje su na sajtu...

Link to comment
Share on other sites

Samo se ti zavitlavaj, ako se neko već toliko ugradjuje u cene onda bar može da ažurira katalog, naslovi kojih nema u radnji i dalje su na sajtu...

Koliko se ugradjuju, sta ti uopste znas o tome?

Momci jesu malo neozbiljni ali su im cene sasvim OK.

I svaka im cast za ovaj poduhvat u ovo i ovakvo vreme.

Link to comment
Share on other sites

Koliko se ugradjuju, sta ti uopste znas o tome?

Recimo prvo Å¡to mi pade na pamet poÅ¡to je ploÄa skoro stigla i koÅ¡ta 2500 RSD, sigurno je ima negde joÅ¡ jeftinije ali i ovo je dosta....ili recimo ovo, u radnji koÅ¡ta 3200 RSD...

I svaka im cast za ovaj poduhvat u ovo i ovakvo vreme.

Šta fali ovom vremenu, filozofi voze džipove sa odvrnutom Azrom...

Link to comment
Share on other sites

Vukasine, vise radi a manje provodi vremena po raznoraznim forumima i manje se bavi se raznoraznim "HiFi" glupostima, pa ces imati vise para za ploce...

...misliÅ¡ imaću viÅ¡e para da mi ih otimaju...neka hvala, možda sam lud ali nisam glup...hajde joÅ¡ malo, Blue Note izdanja u radnji su 1400-1500 RSD, ovde ne prelaze 10 evrića...ako distributeri haj-faj opreme mogu da imaju iste ili Äak manje cene od zapadnih ne znam zaÅ¡to ploÄe moraju biti skuplje, pretpostavljam...

Link to comment
Share on other sites

Pitanje: da li si nekada u zivotu usao u neku prodavnicu novog vinyla po zapadnoevropskim velikim gradovima?

Ili je samo internet izvor informacija?

Krajnje nebitno za ovu temu...u koju bi mogla malo da se ukljuÄi i moderacija...mada ako njima ne smeta prostaÄko ponaÅ¡anje zaÅ¡to bi meni, forum je baÅ¡ onakav kakav oni žele da bude...

Link to comment
Share on other sites

Pa do pre par dana sam robijao potpuno bez razloga! Svasta!

Ne ponasam se prostacki, apsolutno nikada, tvoj problem i jos nekih ovde je sto glumite nekakve autoritete

i ne podnosite drugacija misljenja. E, za takve sam uvek raspolozen, ali ne prostacki.

Da ne pominjem da sam extra alergican na gluposti, dezinformacije i mutnu vodu cega ovde ima u izobilju.

Link to comment
Share on other sites

Pa do pre par dana sam robijao potpuno bez razloga! Svasta!

Ni prvi ni poslednji...

Da ne pominjem da sam extra alergican na gluposti, dezinformacije i mutnu vodu cega ovde ima u izobilju.

Takodje, kada je dotiÄna prodavnica otvarana najavljivalo se da cene ploÄa neće prelaziti 1500 RSD, situacija je malo drugaÄija...mena kao konzumenta apsolutno ne zanima da li se ugradjuje država, vlasnici, Å¡pediteri ili već ne znam ko...postoji povoljniji naÄin kupovine...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...