Jump to content


Pinball Wizard Records - otvaranje u subotu 6.2.2010.


Willi Studer

Recommended Posts

Aha! Obrati paznju na moj skromni prilog o (ne)kvalitetu vinyl reizdanja, malo ranije u ovoj temi.

Tesko je vratiti losu plocu nazad u UK, brate gospodine.

imao sam takvih slucajeva, i jeste da je veca gnjavaza vracati u UK, ali ipak funkcionise. ponekad je veca gnjavaza ovde vracati plocu. neki ljudi umeju da budu vrlo neprijatni, no iskustva su ipak mahom pozitivna.

evo kako je izgledala jedna, koju sam vratio-

btw, kada sam je dobio bila je nova i neotpakovana.

Link to comment
Share on other sites

imao sam takvih slucajeva, i jeste da je veca gnjavaza vracati u UK, ali ipak funkcionise. ponekad je veca gnjavaza ovde vracati plocu. neki ljudi umeju da budu vrlo neprijatni, no iskustva su ipak mahom pozitivna.

Samo malo veca, sasvim malo. :D

Zato sam lepo napisao da se ploca otvori i proveri u radnji, ali ne citate, o braco.

A ima neprijatnih ljudi, tacno je, ali ovi iz PB nisu, a o tome pricamo brate gospodine.

Mada, o brate, jos nisam doziveo da mi neko ne vrati pare za ocigledno losu plocu u eye to eye kontaktu,

valjda odmah ukapiraju da sam pravi audiofil, gospodin. :bounce

Link to comment
Share on other sites

Full izdanje, 21 poglavlje, o brate. Full respect za prevodioca, Zorana Zivkovica.

"Dodjite sa cikom da cujete to kako treba. Dodjite da cujete andjeoske trube i djavolske trombone." :D

Knjiga o audiofilu, za audiofile, o braco moja.

Sam im'o onomad staro izdanje.Sam naÅ¡'o u stari Sirijus dva'jes' prvo poglavlje i obljaÅ¡njenje.Ne znam je l' Živković prev'o staro izdanje.Bio dobar prevod.Nikako da mi Živković dodje na listu za Äitanje.Kažu da je dobar al' mnogi ga ne poznavaju.

Koliko je lepÅ¡e ( i sadržajnije) ''o brate'' od uobiÄajenog ''bratee'' :bounce

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Vi koji niste iz Bg možete da poruÄujete preko veb sajta.

Mozes da trazis da ti oni otvore i provere plocu pre slanja. Dobri su momci, o brate.

Možda su dobri momci ali su neažurni...kako da Äovek zna cenu onoga Å¡to naruÄuje?

Ko je rekao da ne rade vikendom (bar subotom)?

Kada, gde piše?!

Link to comment
Share on other sites

HOĆU, NEĆU (Želim - Ne želim), ALI

ipak moram da budem zaÄuÄ‘en kako se niko iz radnje "Pinball Wizard Records" nije ni liÄno ni profesionalno setio da se ukljuÄi na ovaj forum. Smatram da je ovaj forum ipak PRVI (bez obzira na povremena iskakanja nekih forumaÅ¡a). Mnogi van Beograda imaju razna pitanja, a i BeograÄ‘ani.

Apsolutno ĆUTANJE vlasnika radnje je baš totalno ignorisanje i profesionalnog odnosa prema potencijalnim kupcima, a i nas koji smo bili na otvaranju i dali podršku ovoj radnji (barem ja na ovom site-u). Da se prezentira radno vreme, neki opis vrsta muzike, neki site. Apsolutno ništa za ovih skoro mesec dana.

I sada Å¡ta? Moj zakljuÄak je ponovo isti u mom životu. To je Srbija.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...