Jump to content


Pinball Wizard Records - otvaranje u subotu 6.2.2010.


Willi Studer

Recommended Posts

Poštovani audiofili i ljubitelji vinila,

zadovoljstvo mi je da vas sve pozovem na otvaranje Independent Vinyl Store Pinball Wizard Records u subotu, 6. februara od 17 do 21 h. Prodavnica se nalazi u Beogradu, u TC "Eurocentar" kod Doma Omladine, lokal br.15. Imaćete priliku da se upoznate sa vlasnicima, saznate sve što vas zanima i što se nudi, pogledate naslove, i slušate dobru muziku. Druženje i koktel se podrazumevaju. Dobrodošli!

post-590-128510988456_thumb.gif

Link to comment
Share on other sites

Poštovani audiofili i ljubitelji vinila,

zadovoljstvo mi je da vas sve pozovem na otvaranje Independent Vinyl Store Pinball Wizard Records u subotu, 6. februara od 17 do 21 h. Prodavnica se nalazi u Beogradu, u TC "Eurocentar" kod Doma Omladine, lokal br.15. Imaćete priliku da se upoznate sa vlasnicima, saznate sve što vas zanima i što se nudi, pogledate naslove, i slušate dobru muziku. Druženje i koktel se podrazumevaju. Dobrodošli!

A da se kupi nešto?

Link to comment
Share on other sites

PloÄe su iskljuÄivo nove (mada je u perspektivi prodaja i razmena polovnih ploÄa) a cene su do 1.500 dinara...

..Å¡to duže razmiÅ¡ljam o ovome sve viÅ¡e mi se Äini da je to u Srbiji gotovo nemoguće, to bi znaÄilo da su cene gotovo iste kao napolju...ali živi bili pa videli!

Link to comment
Share on other sites

..Å¡to duže razmiÅ¡ljam o ovome sve viÅ¡e mi se Äini da je to u Srbiji gotovo nemoguće, to bi znaÄilo da su cene gotovo iste kao napolju...ali živi bili pa videli!

NeÅ¡to se plaÅ¡im da je u pitanju lapsus, tj. da su ploÄe od 1.500 dinara pa naviÅ¡e, ali nadam se da greÅ¡im...

Uostalom, sutra me demantujte!

Link to comment
Share on other sites

Pih, samo vinili, nema diskova...

Vracam se sa otvaranja "Pinball Wizard Records". Za napomenu bi trebalo reci zbog lakseg snalazenja da je u donjem nivou. Lepo je uredjeno. Ima gomila ploca. Sve su apsolutno nove u plasticnim folijama (reizdanja). Ima CD-a. Svi su originali i novi. Takodje ima i knjiga o rock muzici. Od ploca je zastupljen blues, soul, fanky, jazz, rock 60-ih. Cene su koliko sam primetio od 1.420,00 do 1.680,00. Koktel je bio OK. Sve u svemu dva simpaticna momka su otvorila ovu prodavnicu sa optimizmom. Trebalo bi im pomoci sa reklamom. Ja im zelim srecu i poslovan uspeh. Svaki pocetak je tezak.

Enterijer i gosti su slikani pa je verovatan i foto prikaz ambijenta.

P.S. Bilo je i "riba".

Link to comment
Share on other sites

kada ce na sajtu biti istaknute cene, a samim tim omoguceno i narucivanje putem interneta.

Kao posetilac sam razgovarao sa oba vlasnika. Radnja funkcionise, ali je jos uvek u povoju. Kako su mi rekli ovih dana ce da se daju detaljnije informacije. S obzirom da je od svake ploce po jedan primerak to bas i ne znam za moguci spisak sa cenama. Raspon cena sam naveo u prethodnom postu. To je ono sta sam ja video.

A vec je bio i dodatni post

1300 din u wizardu, remek delo!

Inace za pohvalu je i RTS, Dvevnik-2 koji je dao bas dugacak prilog o ovoj radnji odn. nostalgiji za vinilima.

Link to comment
Share on other sites

Vracam se sa otvaranja "Pinball Wizard Records". Za napomenu bi trebalo reci zbog lakseg snalazenja da je u donjem nivou. Lepo je uredjeno. Ima gomila ploca. Sve su apsolutno nove u plasticnim folijama (reizdanja). Ima CD-a. Svi su originali i novi. Takodje ima i knjiga o rock muzici. Od ploca je zastupljen blues, soul, fanky, jazz, rock 60-ih. Cene su koliko sam primetio od 1.420,00 do 1.680,00...

..ima ih i dosta skupljih, jazz je uglavnom u rasponu od 1300 do 2000 za 180g izdanja i to je OK...te ploÄe se mogu naruÄiti i recimo preko juno sajta i izaći će vas manje ako se ne sete da vam naplate carinu. Konkretno, video sam par BlueNote izdanja koja su me bez naplaćene carine izlazila 1100-1200 po ceni od 1420, dakle mnogo je bolje otići u radnju i kupiti ih.

Malo mi je preskupa nova muzika, mislim da su cene od 2200 dinara za regularna izdanja malo previsoke....za to se već isplati bauljati po netu.

Link to comment
Share on other sites

Bio sam danas na otvaranju prodavnice,od nama poznatih ljudi bili su:Ljuba,Wili Studer,Sonichammer,VuleJohn,Danda(Sasa Danicic),First,Ranko(4Audio),Igor(IB Sistem),Dule(Radix Audio)...Atmosfera je bila jako prijatna,bilo je puno ljudi.Pustala se muzika(DJ),pice je bilo naravno besplatno i non stop se sluzilo.Veliki izbor ploca u radnji :wink: ,cene su od 480/490/620... do 2560 dinara za audiofilska izdanja od 180 grama(nisam zapazio vece ili manje cene,a mozda ih je bilo).Dosta ploca se prodalo,a po komentarima sam primetio da ima jako zanimljivih izdanja.Bilo je i diskova,knjiga...A bilo je i puno devojaka/zena(i to lepih,bas je bilo prijatno zbog toga),ko nije dosao neka se kaje sad :oops:. Sve pohvale za domacine,bilo je jako lepo :blah:screwy ..Evo slika.

post-3062-128510990611_thumb.jpg

post-3062-128510990624_thumb.jpg

post-3062-128510990673_thumb.jpg

post-3062-128510990842_thumb.jpg

post-3062-128510990862_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...