Jump to content


Šta se gleda?


accuphase

Recommended Posts

Crazy_Heart_Movie_Poster.jpg

Sinoc sam ga odgledao, dobar je. Volim da gledam Jeff Bridges-a, moj heroj jos od Lebowskog.

Film je generalno sasvim OK (možda i viÅ¡e od toga), Jeff Bridges je super (Lebovski, The men who stare at goats :cheers, a da ne spominjemo White squall ... kralj), ali, onaj deo zapleta sa klincem, u onom baru je kaka ... samo tako (a, i inaÄe mislim da se onaj mali ne uklapa u film ... deluje izveÅ¡taÄeno).

Link to comment
Share on other sites

... ali, onaj deo zapleta sa klincem, u onom baru je kaka ... samo tako (a, i inaÄe mislim da se onaj mali ne uklapa u film ... deluje izveÅ¡taÄeno).

Dobra opaska. To isto je i meni malo zasmetalo, kad je Bad svratio na jedno picence (ali bas jedno :cheers ) i mali se izgubi u lavirintu shoping mall-a... Malac jeste neubedljiv ali prva mu je uloga :oops: .

Kad se sve sabere, nije nesto sto kvari utisak o filmu. Ovo je sasvim dobra procena filma: "Film je generalno sasvim OK (možda i više od toga)".

Link to comment
Share on other sites

Dobra opaska. To isto je i meni malo zasmetalo, kad je Bad svratio na jedno picence (ali bas jedno :oops: ) i mali se izgubi u lavirintu shoping mall-a... Malac jeste neubedljiv ali prva mu je uloga :oops: .

Kad se sve sabere, nije nesto sto kvari utisak o filmu. Ovo je sasvim dobra procena filma: "Film je generalno sasvim OK (možda i više od toga)".

Pa, da: Bad je svratio na jedno pićence, mali se izgubio u roku od, doslovno, Äetiri sekunde, nismo dobili nikakvo objaÅ¡njenje o tome kako je to zaista moglo da se desi, a na kraju je reakcija majke malog derana bila u totalnom neskladu sa njenim likom (glupi fazoni koji ljude teraju da se nerviraju i, opet, uopÅ¡te nisu u skladu ni sa likovima, ni sa radnjom filma).

SliÄno neÅ¡to ima i u onom filmu "Things we lost in the fire", kad Benicio del Toro izleti na ulicu zato Å¡to se Halle Berry iznervirala oko toga Å¡to se on zbližio sa njenim klincima (eto, recimo oni klinci su priliÄno simpatiÄni i opuÅ¡teni ... totalno OK). Glup fazon koji te namerno tera da se osećaÅ¡ loÅ¡e oko, do tada, krajnje solidnog filma (i u jednom i u drugom sluÄaju). Niti ima veze sa radnjom, niti sa likovima, ali, eto to na nezgrapan i veoma neprirodan naÄin treba da nam pokaže kako je život kao zajeban i sve i kako se takve stvari, na taj naÄin (yeah right!) deÅ¡avaju i u realnom svetu. :cheers

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ja se zahvalio Alisteru zato sto nisam ni znao da je Jean Pierre Jeunet snimao nesto novo, ne pratim vise film kao ranije. Nisam jos gledao, skinuto i ceka.

Ocekujem nesto vise kao Delikatesnu radnju pre nego Ameliju. Svejedno, ne verujem da cu da se razocaram :thumbsup2 .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...