Jump to content


Šta se gleda?


accuphase

Recommended Posts

Kao sto sam i ocekivao, Rectify nije zavrsio sa drugom sezonom u poslednjoj epizodi, kao sto je trebao, vec produzise i na trecu sezonu, razocarenje.

Bre, Somi, ubi me nacisto... Sinoc zavrsio drugu epizodu druge sezone, odlicno do sad. Nisu valjda toliko upropastili?

Link to comment
Share on other sites

Serija je i dalje ok, ali kvalitet po meni je u padu, razvlace i razvodnjavaju po meni odlicnu atmosferu koja je postojala. 

Videces, kad zavrsis drugu sezonu, da je lepo trebalo sve da se razjasni i zavrsi sa raspletom kakav god da je, ovako, deluje da su naprecac resili da prave jos jednu sezonu.

Sta znam, nije mi za ovakav tip serije da traje i traje sezonama, dovoljna je jedna, ajde da kazemo da je ova prva kratka bila pa mogu i dve sezone, sve preko toga previse.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Gledao sam oba.In Bruges je odlican,psihopate tandara-mandara,gledao sam samo zbog Tom Waitsa.Hvala za preporuku.Brendan Gleeson je izuzetan glumac - profesionalac koji prihvata dosta uloga,kao De Niro,sto mi se bas i ne dopada.Si gledao ovaj

 

Calvary http://www.imdb.com/title/tt2234003/?ref_=nm_flmg_act_8

 

Calvary_movieposter.jpg

 

Strikan rece da je dobar,ja nisam jos gledao,cekam vikend za Fu Ha De.

Link to comment
Share on other sites

Ha ha ha, secam se, kako ne, to je super scena :D

Nema mnogo epizoda gde je fokusiran Uncle Albert, sa dedom je bilo vise urnebesa, ali nekako mi je Albert uvek bio zanimljiv lik, tamo u cosku, svi ga zezaju, nekad ga se i stide zato sto je tako mator, naivan i izvan tokova a ipak ga vole jer je zapravo dobrocudan lik i nikome ne zeli zlo. Nekad pretera sa morskim avanturama ali razumeju ga ovi mladji Trotteri. Stvarno dobra serija je to bila.

Link to comment
Share on other sites

A inaÄe bih preporuÄio uvaženim Älanovima da kad priÄaju o serijama ima rubrika OMILJENE SERIJE, I MOGAO BI ADMINISTRATOR DA PREBACI SVE POSTOVE O SERIJAMA U TU RUBRIKU! Misim, zbunjujete me, ja volem serije i odem na tu stranicu a tamo niÅ¡ta, hoću da vidim da se neki dobar film preporuÄuje a ovde sve o serijama, ne ide...

Link to comment
Share on other sites

Gledao sam oba.In Bruges je odlican,psihopate tandara-mandara,gledao sam samo zbog Tom Waitsa.Hvala za preporuku.Brendan Gleeson je izuzetan glumac - profesionalac koji prihvata dosta uloga,kao De Niro,sto mi se bas i ne dopada.Si gledao ovaj

Calvary http://www.imdb.com/title/tt2234003/?ref_=nm_flmg_act_8

Calvary_movieposter.jpg

Strikan rece da je dobar,ja nisam jos gledao,cekam vikend za Fu Ha De.

Dobar je film. Gledao sam remux, i razoÄarala me je slika u nekim scenama. InaÄe je dobar i vizuelno, Irska je mnogo lepa.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...