Jump to content


Šta se gleda?


accuphase

Recommended Posts

Ako bas morate...

post-15969-0-07372000-1320278513_thumb.j

Na sredini filma sam hteo da izađem iz bioskopa, no bi mi glupo da ostavim lepšu polovinu. Nisam očekivao ništa spektakularno, ali sam po difoltu smatrao da je film nakrcan akciještinom s obzirom na to da ga je režirao Pol Anderson i jednu od glavnih uloga dodelio supruzi - drugim rečima, Resident Evil u Diminom svetu. Nažalost, akcije ima malo više nego u trejleru. Preovlađuju infatilni dijalozi, gluma je ispod svakog proseka, muzika je generička, ono malo akcionih scena deluje nedovršeno... Sve u svemu, 110 minuta života može se provesti daleko kreativnije - recimo gledanjem utakmice naše fudbalske reprezantacije. <_<

Link to comment
Share on other sites

Iako neozbiljan naslov filma,glumacki dvojac obecava dobar provod....uz malu pomoc S. Spielberg-a.

post-15969-0-78172600-1322345971_thumb.j

Kada sam video najavu pre par meseci, prvi komentar mi je bio: "E, tačno su još alieni falili na Divljem zapadu..." :smile:. No, ako se filmu pristupi kao što si napisao, očekujući dobar provod, te uz niska očekivanja po pitanju fabule radnje, isti zaista može biti zabavan. Bar je meni bio. :order

Link to comment
Share on other sites

Revolutionary Road (nadam se da nije bilo, pretraga ne izbacuje niÅ¡ta) - veoma dobra drama koja govori o samoobmani, strahu od promena i (ponekad) tragiÄnim posledicama prouzrokovanim istima. Možda sam pomalo neobjektivan jer sam u ovom filmu video i jedan deo svog života, projekciju jedne od mogućih budućnosti, kao i živote pojedinih bliskih osoba koji su možda mogli biti drugaÄiji da su neke Å¡anse iskorišćene. Ili da se imalo hrabrosti za krupnije korake... Vredi pogledati.

revolutionary_road_image_01.JPG

Au kakav film.. Fenomenalno. Pored same fabule, Thomas Newman je objasnio kako se pravi muzika. Ovaj soundtrack umiruje. Svaka preporuka.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...