Jump to content


Šta se gleda?


accuphase

Recommended Posts

Eh, na šta je Holivud danas spao. Pre samo par decenija, taj isti Bale bi bio smatran prosekom ili možda za nijansu iznad. A danas još predstavlja i neku elitu. Smejurija. :rolleyes:

More šta bre nije... trebala je Penélope Cruz da se uda za Mandrasa, a ne za onog... žabara !!!

Link to comment
Share on other sites

U vezi Bale-a, jeste dobar glumac, ali me ovde bas razocarao (sa snimanja Terminatora).

You may remember that Christian Bale went nuts on the set of "Terminator Salvation" a few months back, threatening to stop production and beat some serious ass. This is teh recording of Christian Bale Tweaking out on set.

The incident was audiotaped, and it's amazing. It happened on the set after a director of photography accidentally ruined a scene by walking onto the set. Bale lost it, screaming, yelling and threatening to quit if the bosses didn't fire the dude.

Film execs sent the tape to the insurance company that insured the film in case Bale bailed.

http://www.youtube.com/watch?v=LZhVxOssyxA

Link to comment
Share on other sites

Da pojasnim:

Gluma - 10/10

Fotografija - 10/10

Efekti - 10/10

Scenario - 2/10

Ukupan dojam: 5/10 (nije dobijen prostom računicom :grin:)

Zato i napisah da ili ja nisam razumeo šta je pisac hteo reći ili su stvarno zabrljali sa konverzijom starog u novo. Supruga i ja smo se samo zgledali na kraju filma.

Link to comment
Share on other sites

Koliko sam ja shvatio, Koeni nisu uradili rimejk filma. Scenario za film iz 1969 je radjen na osnovu romana Charlesa Portisa iz 1968, braca su, ako sam dobro shvatio, uradila sopstvenu adaptaciju tog romana a ne rimejk samog filma.

To sa zgledanjem na kraju filma je cilj svakog Koen brothers filma :grin: .

Link to comment
Share on other sites

Koliko sam ja shvatio, Koeni nisu uradili rimejk filma. Scenario za film iz 1969 je radjen na osnovu romana Charlesa Portisa iz 1968, braca su, ako sam dobro shvatio, uradila sopstvenu adaptaciju tog romana a ne rimejk samog filma.

'Bem li ga, nisam ulazio u dublju analizu. Sada već moram da pogledam original. :grin:

To sa zgledanjem na kraju filma je cilj svakog Koen brothers filma :grin: .

Ono jes', ali slaba sam ja publika za to. Zato inicijalni komentar i počeh sa: "Ili ja nisam razumeo..." :nerd

Link to comment
Share on other sites

True Grit

Ili ja nisam razumeo brudere Koen ili ovo stvarno nije ništa posebno :unsure:. Bridžis opet sjajan - samo se presvukao posle snimanja Crazy Heart. Voleo bih da nahvatam original sa Vejnom...

Ocena: 5/10

Film nista posebno.

Ali je knjiga (originalni istoimeni roman iz 1968) izvanredna,

izasla je kod nas (samo oko 450 din), must have! :thumbsup2

Link to comment
Share on other sites

"True Grit"-imedju dobrog i "nishta posebnog" filma,nalazi se zaista izvrsna gluma,ali ne samo od onih od kojih se to ochekuje (Jeff Bridges,Matt Damon),vec od sasvim sigurno buduce velike glumice Hailee Steinfeld.Ne znam,i mene muchi ovaj film,ali mislim da su nas braca Coen navikla na vanserijske filmove,pa smo mozda previshe ochekivali,shto ne znachi da je film losh.Naprotiv.

P.S.Pre gledanja filma se nisam preterano upushtao u glumachku podelu,i potpuno sam zaboravio na chinjenicu da jednu od glavnih uloga igra Matt Damon~ :grin: Uopshte ga nisam prepoznao,i bash sam se iznenadio kada sam mu video ime na odjavnom rolu. :cool:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...