accuphase

Šta se gleda?

Recommended Posts

1 sat ranije, Father said:

Da nije ovaj?

Ne, nije Ed Vud. Sve mi se čini da je režisera glumio Joseph Bologna, mada to je prilično nesigurno. Pomenuti bogataš je stariji, nosi 70's dioptarske naočare i brčiće, ima neku ćerku koju želi da uvali u film.

20 sati ranije, VU metar said:

Filmadžije hilfe! Sinula mi scena iz filma i nikako da se setim naslova. Radi se o nekom propalom režiseru koji želi da se vrati u igri nekim filmom, pa sklapa finansijsku konstrukciju sa raznoraznim nemogućim likovima, primer kič bogataš koji želi da utiče na scenario i slično. Komedija, kraj 80-ih - sredina 90-ih, čini mi se. Aktere ne pamtim. Američki.

Turi tu igru u akuzativ živ ti ja, pa da razmislimo.;)

On 12/20/2017 at 23:26, VU metar said:

Filmadžije hilfe! Sinula mi scena iz filma i nikako da se setim naslova. Radi se o nekom propalom režiseru koji želi da se vrati u igri nekim filmom, pa sklapa finansijsku konstrukciju sa raznoraznim nemogućim likovima, primer kič bogataš koji želi da utiče na scenario i slično. Komedija, kraj 80-ih - sredina 90-ih, čini mi se. Aktere ne pamtim. Američki.

Verovatno nije ali vredi pokušati - http://www.imdb.com/title/tt0131325/?ref_=nm_flmg_act_20

48 minuta ranije, Aibo said:

Verovatno nije ali vredi pokušati - http://www.imdb.com/title/tt0131325/?ref_=nm_flmg_act_20

Nije, osim ako ne sadrži nešto ovakvo:

On 12/21/2017 at 14:07, VU metar said:

Pomenuti bogataš je stariji, nosi 70's dioptarske naočare i brčiće, ima neku ćerku koju želi da uvali u film.

Ćerka je onako profil glupa misica. Plus scena u kojoj režiser (u filmu) nešto gubi živce i viče da će se film snimati po svaku cenu, kao nema odustajanja i pored sveopšte katastrofe koja ga zadesila.

Pre gledanja treba potražiti objašnjenja na netu. Radi se o čistoj zaye....ciji grupe Slovenaca. E sad kod teoretičara zavere ..................:D

Izvedite gospodžu na LED u neki dobar bioskop sa dobrim zvukom ima dosta muzike na ruski način.Ona gleda vi slušate,svima dobro...a i nasmejaćete se od srca i izaći pozitivni iz sale.

Odlican film koji prati istorijske dogadjaje sa kraja 10 i pocetkom 11 veka u Rusiji (Kijevska Rus). Snimljen je kao istorijski spektakl, dramaturski odlicno vodjen i realno prikazuje  doba jacanja Ruske knezevine pod vodjstvom velikog Kneza Vladimira i prevodjenje Rusa u Hriscanstvo. Ta realisticnost jeste glavni kvalitet ovog filma: obilje detalja iz zivota paganskih Slovena, njihov religiozni kult, svakodnevni zivot, nacin kako su ratovali, ... I prelepa Svetlana Hodchenkova u ulozi Irine.

http://www.imdb.com/title/tt5157456/?ref_=nv_sr_1

Viking.jpg

Филм је онако, на тренуке и досадан но вреди и такав какав је погледати.